Gazete İlanı İçin Ortak Bir Karar Alınmalı

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Malunumunuz Bir hata yaptık... İİBF'li arkadaşlarımıza Yardımcı olabilmek için Hesaplarımız üzerinden Gazete İlanına Para toplanmasına izin verdik... Aslında organizasyonu biz düzenlemedik, Düzenleyenler bizlere ulaştı... Organizasyon sahibi arkadaşımızın banka hesapları bloke olduğundan bizlere rica ettiler...

Paypal ve halk bankası hesaplarımız olduğu için, organizasyonu kolaylaştırmak adına bu isteği kabul ettik...Girdik girmesine ancak insanların kafasında en ufak bir şüphesi olmasın diyede biriken tüm parayı gün gün forum üzerinden paylaştık...

Ancak gelinen noktada insan ne yapacağını şaşırıyor...

Çünkü organizasyonu yapanlardan hiçbir ses yok... Hangi Gazete ile görüşüldü ne kadar para toplanacak.... Şimdi ne olacak kısmı ise ayrı bir muamma...
İyi niyetli bir organizasyon mutlaka... ancak bir yola çıkıldımı sonuda getirilmeli yoksa bizler bu yükün altına itilmiş oluruz...
Onlarca İİBF'li işsiz, umutlu, mücadele eden arkadaşımızın gönderdiği küçük paralar daha doğrusu onlarca insanın hakkını veremeyiz bu şekilde giderse...

Madem bu işi başlatanlardan bir ses yok bu yük bizim üzerimize kaldı...

Bir karar verelim ne yapabiliriz ?

Gazetelerle mi görüşelim ki ilan vermek için yetersiz miktardayız

Haber değeri olacak bir eylem mi yapalım

Bu paraları iade mi edelim

Yada fikri olan buyursun...

Yalnız her ne yapacaksak yapalım üzerimizden bu yükü artık kaldıralım.

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
Baktın o fikri ortaya atanlar kayıplara karıştı ve yeni fikirler çıkmıyor; o halde paraların iadesi kalıyor geriye

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
iadeyle kim uğraşacak haziranda görüşmelere gidilidğinde yani giden olursa yol parası olur giden de yoksa bir kuruma yardım edilir o da olmadı ankara da pavyonda iibf için sarı tutku oynatılır :)işin şakası bir yana iadeyle kim uğraşacak güzel bir yol bulunur bu parayı kullanmak için

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
bu başlığı görmeden önce ben de diğer başlığa yorum yapmıştım :) :
gazete ilanı olmuyorsa keşke el ilanı bastırılsa da büyük illerde siyasi partilere, sivil toplum örgütlerine, gazetelere, kanallara dağıtılsa; meclise ulaşması el ilanı vasıtasıyla sağlansa.
İllaki duyarlı birileri görür el ilanlarını

Serkan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
iadeyle kim uğraşacak haziranda görüşmelere gidilidğinde yani giden olursa yol parası olur giden de yoksa bir kuruma yardım edilir o da olmadı ankara da pavyonda iibf için sarı tutku oynatılır :)işin şakası bir yana iadeyle kim uğraşacak güzel bir yol bulunur bu parayı kullanmak için
Ancak bunun için her yardım edenin izni alınması gerekir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
anlaşılan benim önerim mantıksız gelmiş :)