Gazete İlanı ile İlgili

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Malum bir süredir Gazete ilanı için kampanya başlattık bir miktarda para topladık...

1300 küsür civarında bankada bu işlem için para duruyor...

Ancak malesef bu etkinlik bir anda durdu destek kısmı kesildi bu sefer ne olcak diye düşünür oldu zan altında kalmaktan çekiniyoruz.

Bu eylem ne zamana kadar yürütülüp para toplanacağını ne kadar toplanması gerektiğini bir konuşmamız gerekiyor.

Eylem nihai amacına ulaşamazsa yani belirtilen para toplanamazsa ne yapılmalı diye düşünüyorum bizden önceki dönemde ankaraya özel gazeteye bu ilan verilmişti diye hatırlıyorum. Maliyeti düşürmek için...

Her neyse bir ortak görüşelim birşey yapalım... Bir karar verelim...

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Bence gazete ilanı için gerekli para birikemeyecek bu yüzden bu parayı ya eylem yapılsın eyleme gideceklere yol parası olarak dağıtılsın.Yada bir ulusal kanala Habertürk NTV gibi tek seferlik 1 Dklık falan bir reklam verelim kamu spotu gibi başka aklıma birşey gelmiyor açıkcası

silya1984

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
bence biraz daha bekleyelim ptt ye atanan arkadaşalr daha gönderir diye düşünüyorum

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bence gazete ilanı için gerekli para birikemeyecek bu yüzden bu parayı ya eylem yapılsın eyleme gideceklere yol parası olarak dağıtılsın.Yada bir ulusal kanala Habertürk NTV gibi tek seferlik 1 Dklık falan bir reklam verelim kamu spotu gibi başka aklıma birşey gelmiyor açıkcası
benim de en başından beri düşündüğüm buydu açıkçası.bence de eylem için kullanılmalı bu para

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bu konu noldu acaba tarihe mi karıştı ???

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
yorum yapasım var ama yapmıcam...

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
İnanın bizde bu konuda muzdaripiz... İİBF'lilerin ortak kararı ile birşey yapabiliriz... Yoksa biz zan altında kalacağız.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
İnanın bizde bu konuda muzdaripiz... İİBF'lilerin ortak kararı ile birşey yapabiliriz... Yoksa biz zan altında kalacağız.
Gümrük'le yüzyüze görüşmeye harcayabilirsiniz parayı. 5 tane takım elbiseli düzgün diksiyonlu insan çıkmaz mı 350000'den?

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
saman alevi gibi bizim heyecanlarımız hakikaten ''bizim mücadelemiz'' diye bi olgu olamadı,olacağını da sanmam artık...