gazete parasıyla ankaraya kurumlara görüşmeye gidelim-çok etkili olur

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
arkadaşlar gazete için paranın toplanacağı yok forumdan seçeceğimiz kişilerle ankaraya gidelim.parayla otobüs bileti ve diğer giderler karşılanır.ankaradaki arkadaşlarda yardımcı olur onlarda kalınır belki.ptt gümrük ne kadar kurum varsa bi hafta içi 5 gün hepsini gezsek olmaz mı?

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
face sayfasındakiler güzel haberler bekliyor onlarda yardımcı oluruz diyorlar bişeyler yapılsın diyor hep

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
Çok mantıklı
Gazete ilanı zaten hiçbir işe yaramaz zamanında yaramadıda. 2010 dönemindeki adaylar son atama öncesi ilan vermişlerdi ancak kazanılan bir şey olmamıştı. ilandan kimin ne haberi olur. geçer giderya. ilan falan faso fiso. İş yetkililerle görüşmekte
mesela bugün ptt ile görüşülmüş. iyide ayaküstü görüşülmüş gibi :) uzun uzadıya alım yaptınız ancak matematikçiler bir iki adım önde bizden, biz bu şekilde hiç faydalanamadık, burada haksızlık var tarzında biraz izah edilecek, dosyalarla gidilecek ve ptt neden iibfyi seçmeli bu anlatılacak ki sonuç alınsın .,
keza içişleri sgk(özellikle icra için) göç falan buralarla görüşme önemli. dissient arkadaşımız göçü aradığında görevli 4001ler çok bastırıyor çok arıyorlar mail vs. çok geliyor 4001e daha yakınız gibi demişti ve kod dağılımını gördük 4001 ağırlıklı oldu

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
burda çok aktif kişiler var facedeki adminler kızıyor bişey yapmıyorsunuz diye hergün bi admin bırakıyorum diyor mücadeleyi böyle olmaz ki bu iş

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Çok mantıklı
Gazete ilanı zaten hiçbir işe yaramaz zamanında yaramadıda. 2010 dönemindeki adaylar son atama öncesi ilan vermişlerdi ancak kazanılan bir şey olmamıştı. ilandan kimin ne haberi olur. geçer giderya. ilan falan faso fiso. İş yetkililerle görüşmekte
mesela bugün ptt ile görüşülmüş. iyide ayaküstü görüşülmüş gibi :) uzun uzadıya alım yaptınız ancak matematikçiler bir iki adım önde bizden, biz bu şekilde hiç faydalanamadık, burada haksızlık var tarzında biraz izah edilecek, dosyalarla gidilecek ve ptt neden iibfyi seçmeli bu anlatılacak ki sonuç alınsın .,
keza içişleri sgk(özellikle icra için) göç falan buralarla görüşme önemli. dissient arkadaşımız göçü aradığında görevli 4001ler çok bastırıyor çok arıyorlar mail vs. çok geliyor 401e daha yakınız giib demişti ve kod dağılımını gördük 4001 ağırlıklı oldu
kardinal a grubuna atanmış bu işleri iyi bilen birisi adam prof beyler dinleyin adamı :)

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
1 kişi gitmiş görüşmeye pttye yapmayın arkadaşlar ya tamam alım olabilir ama matçılar olursa yine açıkta kalcaz :(

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
en etkin iibfnin tabanında bulunan bildiğim isletmeci1985 ve mustor artık çalışıyor böyle bir plan varsa face sayfasından jedinak mesut ve çağatay buradan da İİBF kardinal isletmeci1985 mustor olmalıydı 1 hafta o bin lirayı oralarda kullanıp tüm birimlere ulaşabilirlerdi zamanında yapılsaydı bu

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
@jedinak_jed @İİBF ne diyorsunuz başka kim var forumdan sorumlu onlarda söylesin fikrini face grubuna açıklama yapılır para şu işde kullanılacak diye eminim ki herkes helal edecektir hakkını

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
en etkin iibfnin tabanında bulunan bildiğim isletmeci1985 ve mustor artık çalışıyor böyle bir plan varsa face sayfasından jedinak mesut ve çağatay buradan da İİBF kardinal isletmeci1985 mustor olmalıydı 1 hafta o bin lirayı oralarda kullanıp tüm birimlere ulaşabilirlerdi zamanında yapılsaydı bu
şimdide yapılamaz mı aktif kişiler var burda gelmek isteyenler olacaktır face sayfadan da duyuru yapılır gelmek isteyenler için sonuçta masraflar karşılancak

karagulum

Üye
Mücadele Grubu
arkadaşlar bu bencede çok mantıklı birebir görüşmek işe yarayabilir mesut adminin hayır diyeceğini sanmıyorum o bu işi yapabilir kendisine kısmen tanıyorum ve bu iş için görüşmeler yapabileceğini biliyorum

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
arkadaşlar bu bencede çok mantıklı birebir görüşmek işe yarayabilir mesut adminin hayır diyeceğini sanmıyorum o bu işi yapabilir kendisine kısmen tanıyorum ve bu iş için görüşmeler yapabileceğini biliyorum
belkide tüm sorunlarımız çözülecek bu şekilde kurumları geri kazanacaz 75 puana kadar atanacaz :)

rammstein85

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
iktisat mezunları nerde kıt kaynakları en iyi şekilde kullanmak gerekmez mi sonsuz kadro isteğine karşı sınırlı imkanlar :)

sinan46

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
arkadaşlar ne yapmamız gerekiyor sa yapalım başlayalım bir an önce
..

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bunu günler önce iibf admin açmıştı.oraya da yazmıştım gayet mantıkli en azından öncesinde görüşme ayarlanmaya çalışılsa bir iki günde de görüşmeler yapılsa en mantıklısı.bu tweetlerle bile yerimizde sayiyoruz...

bence o parayla iibf ankarada toplansın sesi duyulsun.. suan twitter de subatta öğretmenler kırkbin atama istiyo tag i beni mahvetti birseyler yapılsın artık.. 100 kişilik kadro goremiyeceğiz yoksa

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
burda çok aktif kişiler var facedeki adminler kızıyor bişey yapmıyorsunuz diye hergün bi admin bırakıyorum diyor mücadeleyi böyle olmaz ki bu iş
Facebook sayfasında İİBF'ye ait mücadele gruplarından sözü geçen insanlar var... kendilerinin gösterdiği çabayı başkası göstermeyince hevesleri kaçıyor.

iibfliler.net olarak bunu tasvip etmesekte mücadele edenlerin bu tarz sitemlerinide anlayabiliyorum... Örneğin Çağatay Gürler PTT'ye atanmış biri ona rağmen mücadele ediyor görüşmeler ayarlıyorsa daha ptt'ye atanmamış birininde daha fazla mücadele etmesini gerekiyor... ne olacağı belli olmayan 78+ puanlı kişilerin söz verip gelmemesi yada işim var gelemem gibi triplerini görünce haliyle bir sinir patlaması ben ne uğraşıyom ptt alım yaparsa bana mı yapıcak ben zaten atanmışım gibi düşünebiliyor...

Bana kalırsa bu kişilerin heveslerini kırmayalım...

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Hocam ben face grubundan mesut burda da nickim ortada çağatayın yanına kaç gündür bir kişi bile bulamadık.Daha dün kendi çabası ile bir şey yapmaya çalışan çağatayı çileden çıkarıyorlar bizi ise her gün...Herkes o mantıksız bu saçma bu faydasız diyor ancak iş icraata gelince ortada sadece yorumu ve paylaşımı beğenme var.Girin face grubunda en son paylaşıma ve yorumlara bir bakın ne kadar ilgi alakalı arkadaşlar...İnsanların derdi şekil olmuş kimse içerik veya gerçeklikle ilgilenmiyor...