gazeteye ilan verelim.

uludagkamu

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bizim eylem filan yapacağımız yok arkadaslar. Eyleme katilmak bu kadar zor geliyorsa elimizi cebimize atalim, Sabah Gazetesine tam sayfa bir ilan verelim. @İİBF söylemişti Tüm Türkiye de yayinlanmasi icin 20 bin lira gibi bir meblağ isteniyormus. Tek şehir içinde 5 bin lira. Bizim cok rahat 20 bin lira toplamamiz lazım. En azından bunu yapalim bari.

uludagkamu

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar benim hesabim basitti 1000 kisiden 20 lira toplasak diye düşünmüştüm. Fakat eski basliga bakinca vaziyet kötü. Ben yine de olabileceğini düşünüyorum. Denemeye değer bence.

kpssmagduru

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Tweeterdan iki üç mesaj atmaya üşenenler para mı verecek? Hükümet ağzına s...a tepki gelmez iibfden.

GT-B7510 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Goncca

Yeni Üye
Eylemii bildirmek için 7 kiişi bulamamışlar para veren 1000 kşi sanmıyorum

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Daha önce denendi ve başarıya ulaşamadı bu tarz şeyler hem yasal değil hemde siteyi zan altında bırakabiliyor. Mutlak sonuca ulaşacağını bilsek her zaman o sorumluluğu alırızda maalesef evdeki hesap çarşıya uymuyor. Bu seferde çalışmayan insanların paraları kalıyor heba oluyor üzerine onun sıkıntısını çekiyoruz.

Bireysel olarak iyiyiz ama işi örgüte vurduğumuzda sorunlarımız var. Çok güzel öneriler geliyor ama uygulamada sıkıntılıyız.

bahtsız bedevi

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
en azından denesek arkadaşlar ben mutfak masrafımdan artırırım genede veririrm bu parayı ama nolur bişeyler yapalım akşamda gördük iibf nin adı bile geçmiyor artık millet ne olduğunu bile bilmiyor