Gecelerin Yargıcı İİBFliler

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Gececiler, uyuyamayanlar, uyku sorunu yaşayanlar, kimse yokken malum.nete iibfliler.net reklamı yapanlar, 4001le mücadele edenler, ders çalışanlar, mülakata hazırlananlar...

Başlık Firedi'nin Kabusu efektinde gece 2'de içilen şekersiz sütsüz kahve efekti yapsın diye böyle.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
haha :D adamımdan beklerdim zaten böyle bir başlık adamın karaköküsün başkan :D

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Koop ile işletmenin arasındaki fark nedir gelsin diye 10 dakika vakit geçirtecek düzeyde ezber yapıp eleyici alan sorularından kendini korumaya çalışan ailenizin İİBFlisi :)

Tomarza'da Tıravşın'a göreve gideceğim @Kardinal :)

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
3 adam çok iyi ya :D yetensizsiniz skeçi 10 numara olmş :D

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Güldür güldürü izlerken birgün ortadn yrılacğaım korkuyorum. :) O kıro tiplemeli bıyıklı adamın hastasıyım, kel de şahane. Düz liseli meslek liseli skeci aklım geldikçe hala krize giriyorum.

Okulda bir türlü geçemediğim bir dersten 400 sayfalık kitabı 13 sayfalık nota dönüştürüp geçmiştim, aynı taktiği deniyorum. Mülakat kaşarı ettiler şu yaşta... Mülakat bir geçsin, çok özledim şu 4001lerimi. Mini mini birlerim, çalışkan ikilerim canlarım. Mavi ekran veresi sevimli canlı türlerim benim. :)

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Güldür güldürü izlerken birgün ortadn yrılacğaım korkuyorum. :) O kıro tiplemeli bıyıklı adamın hastasıyım, kel de şahane. Düz liseli meslek liseli skeci aklım geldikçe hala krize giriyorum.

Okulda bir türlü geçemediğim bir dersten 400 sayfalık kitabı 13 sayfalık nota dönüştürüp geçmiştim, aynı taktiği deniyorum. Mülakat kaşarı ettiler şu yaşta... Mülakat bir geçsin, çok özledim şu 4001lerimi. Mini mini birlerim, çalışkan ikilerim canlarım. Mavi ekran veresi sevimli canlı türlerim benim. :)

oda güzel ciddenn :D

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu

bu sefer kaşar eriyecek :) olacak gibi ama hadi hayırlısı

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
3 ADAM BAŞLARRRRRRRRRR

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hayatında ilk kez sınırsız internet aldı peder. Şoktayım, Ankara yıllarından beri ilk kez sınırsız şu an.

Ne yapacağımı bulamadım ya la.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hayır işin komiği, usb modemlerden falan idare ediyordum, ben belki başlrından gittim gideceğim, coştular :) Atandığım gün ev, mahalle,il ve ülke çapında çok üyük kutlamalar yapıalcak gibi :D

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Hayır işin komiği, usb modemlerden falan idare ediyordum, ben belki başlrından gittim gideceğim, coştular :) Atandığım gün ev, mahalle,il ve ülke çapında çok üyük kutlamalar yapıalcak gibi :D
:D :D aynen ortak problem çocuk gibi olduk :D kutlamalar olucak evden gittiğimiz gün :D

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
#3adam a bakan var mı millet :D

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
@mustor ve tüm fıttıran 80-81lilerim: Yozgat2ın köyü olur, İzmir olur hiçbir farkı kalmadı :D Kendi adıma diyorum bir bekar evi, kareli eski tip ikinci el üçlü divan (ileride zam alınca örtü alırız üstüne, ben sigarayla yakacam ama koltuğu :)), 37 ekran 95. el tv, har har çalışan notebook, mini bar tipi buzdolabi... Daha fazlası değil.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bu iboyla çok dalga geçiyorlarr :D