Geçmiş Olsun İİBF:Üniversiteli İşçiler Memur Oluyormuş

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
muazzam işler dönüyor..

yedek sprey

Üyeliği İptal Edildi
aq lan dicek bişey bulamıyom sesimizi cıkarmasak kıcımızdan donumuzuda alır bunlar

Sedat

% 100
Mücadele Grubu

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
haydaaaaaa! tabi 4001.net vakit kaydetmeden destek vermiş, malum bakanımız da yememiş içmemiş durmamış.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Bu sizi etkilemez.Bunlar zaten çalışan eleman. İşçilerin devlete maliyetleri daha fazla. Kamu işçisi ikramiyerlerle ortalama 3000 lira maaş alıyor, memur olunca onu alamaz ki..

Paniğe gerek yok

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bizde anca zaten evlenmis evlenecek vs geyik basliklara yazilar yazalim bos bos

GSmart Maya M1 v2 cih azımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sedat kendine gel.sabahtan akşama atamayla yatıp kalkıyoruz.herkesin kendine göre sorunu var.biraz başka şeyler konuşulsun geyik olsun diye başlık açtık. battı heralde.yedek sprey denen seviyesizle bir olmana çok şaşırdım.sen mücadele diye çırpınırken seninle konuşan birkaç kişiden biriyim forumda.geçmiş konulara bi bak istersen.unutmuşsun !

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
sedat kendine gel.sabahtan akşama atamayla yatıp kalkıyoruz.herkesin kendine göre sorunu var.biraz başka şeyler konuşulsun geyik olsun diye başlık açtık. battı heralde.yedek sprey denen seviyesizle bir olmana çok şaşırdım.sen mücadele diye çırpınırken seninle konuşan birkaç kişiden biriyim forumda.geçmiş konulara bi bak istersen.unutmuşsun !
bak kendin soyluyorsun sen mucadele derken diye twitter ya da mail etkinliklerine yazmayan ne kadar kisi varsa bu basliklarda yaziyor sana degil bu sitem bu basliklarda olup oralarda olmayanlara

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bak kendin soyluyorsun sen mucadele derken diye twitter ya da mail etkinliklerine yazmayan ne kadar kisi varsa bu basliklarda yaziyor sana degil bu sitem bu basliklarda olup oralarda olmayanlara

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yazdığın şeyler direk başlık sahibine gidiyor ama biraz daha dikkatli olmanı beklerdim.heleki diğer kişiye de hak vermişsin onu görünce iyice sinirlendim haklı olarak !

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
yazdığın şeyler direk başlık sahibine gidiyor ama biraz daha dikkatli olmanı beklerdim.heleki diğer kişiye de hak vermişsin onu görünce iyice sinirlendim haklı olarak !

kafkaslının mesajını alıntıladım kimse hak vermedim. düşüncelerimi söyledim sadece sen diğer konulardada yazıp çiyorsan senlik bi şey yok ama bazı ark var çok duyarsız ne yazık ki

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
kafkaslının mesajını alıntıladım kimse hak vermedim. düşüncelerimi söyledim sadece sen diğer konulardada yazıp çiyorsan senlik bi şey yok ama bazı ark var çok duyarsız ne yazık ki
kafkaslıyla ilgili bi durum yok ortada.ben yedek sprey diye bi şahıs var onu kastettim hak vermişsin derken.hem ben bu başlıktan bahsetmiyorum benim açtığım başlıktan bahsediyorum.atanınca evlenecekler başlığından.ayrıca oraya yazan arkadaşların çoğu da mücadelede görev alan arkadaşlar.neyse sen ters çıkmışsın biraz,bende üstüme alındım.daha fazla büyütülecek bir durum yok ortada.

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
boş verin arkadaşlar geyik de olsun, ciddiyet de. ne demiş charlie chaplin; hayat uzak çekimde komedi yakın çekimde trajedidir. bize ait şeyler yazıyoruz yani :) beterböcek çocukluğumuzu etkisi altına almış bir filmdir örneğin :)

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
boş verin arkadaşlar geyik de olsun, ciddiyet de. ne demiş charlie chaplin; hayat uzak çekimde komedi yakın çekimde trajedidir. bize ait şeyler yazıyoruz yani :) beterböcek çocukluğumuzu etkisi altına almış bir filmdir örneğin :)
ben de o yüzden öyle bi başlık açtım zaten.azıcık da yüzümüz gülsün demi ya bizde insanız sonuçta...