Gelir İdaresi 2014 Yılında da Alımlarına Devam Edecek

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
Gelir İdaresi Başkanlığı 2014 Yılı Performans Programı Yayınlandı. Performans Programında yer alan bilgilere kurum 2014 yılında, "3.000 gelir uzman yardımcısı, 55 devlet gelir uzman yardımcısı, 115 avukat, 75 koruma ve güvenlik görevlisi, 100 şoför, 100 hizmetli istihdamı" planlamaktadır.

kaynak:
http://www.memurlar.net/haber/453009/

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Gelir İdaresi Başkanlığı 2014 Yılı Performans Programı Yayınlandı. Performans Programında yer alan bilgilere kurum 2014 yılında, "3.000 gelir uzman yardımcısı, 55 devlet gelir uzman yardımcısı, 115 avukat, 75 koruma ve güvenlik görevlisi, 100 şoför, 100 hizmetli istihdamı" planlamaktadır.

kaynak:
http://www.memurlar.net/haber/453009/

3 bin kisi bgn.grdm.bnde bu haberi.a dan yardrmk farz

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
Evet A grubu, bir alternatif. bugün hanginiz ziraat, vakıfbank ya da halkbankası gişe için alım yapsa sınavına girmezsiniz tutup iki yıllık süreci ; 3 bankanın ve b grubunun alımlarına bırakmak yanlış olur . A grubu ciddi ve güzel bir alternatif
Tüm gün evde olan arkadaşlara tavsiyem: sabahları b grubu.. öğlen 13.00-18.00 arası A grubu. akşam 19:30 sonrası ise tekrar b grubu hazırlansınlar. Bu şekil tüm puan türlerinde p3'te dahil 80küsürlere çıkmış olurlar 5 ayda.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Evet A grubu, bir alternatif. bugün hanginiz ziraat, vakıfbank ya da halkbankası gişe için alım yapsa sınavına girmezsiniz.
İş Bankası'na girme şansım vardı, istemedim. Bankayı hiç istemedim, istemiyorum da. :) Ben girmem ortak, işsizken dahi imkanım ola ola aklımın ucundan geçmedi. Sevemedim bankaları.

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
İş Bankası'na girme şansım vardı, istemedim. Bankayı hiç istemedim, istemiyorum da. :) Ben girmem ortak, işsizken dahi imkanım ola ola aklımın ucundan geçmedi. Sevemedim bankaları.
iyide ha ziraat ha ptt
ha banka ha ptt
ptt'de bir banka hatta daha fazlası
hiçbir bankada göremeyeceğin yoğunluğa sahip

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Kamu sektörü sonuçta PTT, hala %51'i devletin ve kpss ile alıyor. Yoğunluk meselesi değil, bankalardan prensip olarak nefret ediyorum. :) Yoğunluksa Tapu'dur gördüğüm en yoğun kurum bir de SGK. PTT'de hele küçük bir ilçeye git, bomboşlar :)

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
bankalar içinde aynı şey geçerli ortak ama küçük ilçede bazen boş oluyorlar ki ben ptt'yi Türkiyenin en yoğun kurumu olarak görüyorum :) her şey ptt'de altınından, faturasına, hattına , kargosuna ona buna her şey var :)

ayrıca saydığım bankalarda kamu özelliğini koruyorlar ziraat vakıf ve halk yani bunlar kamu sermayli bankalar asla özel banka gibi değiller

şahsen önüme iki seçenek koysalardı: vakıfbank mı ptt mi diye
kesinlikle vakıfbank derdim

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
ortak o değilde A grubu ile ilgili başlığı bile ptt'ye getirdik :)

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
ortak o değilde A grubu ile ilgili başlığı bile ptt'ye getirdik :)
Yaşanabilir bir şehre gitmeyi o kadar çok istiyorum ki ortak, PTT'nin zorluğunu bile bile razı oldum. Gece gündüz tek hayalim Ankara-Kayseri'den birine hayırlıysa tabi atanmak. Keşke Kayseri'ye veya yaşanabilir bir ilçeye atanmış olsaydım, şimdi huzurluydum...

A grubuna hazırlanacak yaşta olsaydım affetmezdim, Gazili çoğu ben yaşta arkadşaım mahvetti kendisini A hazırlanacağım diye. Bler'i de haliyle düşük olunca ortada kaldılar. 22-23 yaşında olmak vardı.

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
iyide ha ziraat ha ptt
ha banka ha ptt
ptt'de bir banka hatta daha fazlası
hiçbir bankada göremeyeceğin yoğunluğa sahip
ulan kardinal ne adamsın. daha geçen gün konuştuk senle forumda bu konuyu. sen bankaların daha yoğun olduğunu iddia ediyodun şimdi yazdığına bak :D

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
ulan kardinal ne adamsın. daha geçen gün konuştuk senle forumda bu konuyu. sen bankaların daha yoğun olduğunu iddia ediyodun şimdi yazdığına bak :D
yok ben hep ptt için en yoğun dedim. eğer öyle yazmışsam ki saçmalamışımdır ozaman:)

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
es rüzgar nereden esersen ben oraya giderim sen yeter ki es:)

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
aranır bulunur da neyse uğraşmıyım şimdi :D
bilemicem, en son mesela geçenlerde luisin bu foruma uğrayışına şaşırmıştım. pttdekiler kan ağlıyorken sen iyimişsin demiştim yani benim ptt'ye bankalardan daha az yoğun deme ihtimalim sıfır. hatta vakıfbank hayranlığım var :)
neyseya konu hep ptt'ye geliyor :)

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
''ihtimal sıfır'' demeseydin aramıycaktım ama sen gaza getirdin beni bro :D buyur;

bankalarda çok vahim. ayrıca bankalarda öyle pozisyonlar varki ptt'ye şükredersin en basiti satışla ilgili alanlar. yaz kış kar yağmur demeden dilenir gibi satış yapmak zorunda kalan personellerin aldığı maaşa bakınca ciddi ciddi ptt daha ilk ayda 1700 veriyorsa çok iyi.​

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
pttden kastım gişe.
bak orada satış pazarlamadan bahsetmişim yani şu hani özel bankalar alıyorya personel 1100 1300e süründürüyor sahada. sigorta kart vs.
yoksa pekçok yerde ziraat vakıf hayranlığı mı dile getirdim

hem bak orada bankalarda çok vahim demişim :) yani ptt vahim ancak bankalarda :)
ama şu gerçek vakıfbank ziraat bana göre ptt'den daha karizmatik ve rahat :)

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
asıl seni karşıyaka'ya naklettircem ptt ile :D