GELİR UZMAN YRD. ATANANLARIN P3 PUANLARI

M

mahir

Misafir
Keşke bu puanlara erişim şansımız olsaydı. Fakat görürse 1-2 kişi görür fazlası değil. İnşallah p-3'ü yüksek olanlardan bolca vardır...

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
mayısta alım olacaktı sonuclar belli mi oldu _?

M

mahir

Misafir
Hiç takip etmedim fakat 2000-3000 gibi rakamlar zikrediliyordu. Gerçekten bu kadar çok kadro ayrıldı mı 10-11 aydır?

M

mahir

Misafir
Bahsettiğim rakam mayıs'ta değil yanlış anlaşılmasın, toplamda ama daha fazla da olabilir emin değilim.

uludagkamu

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
gelir uzmanlığına değil ama il göç e atanan arkadaşım var p3 ü 85 miş önümüzden biri daha gitti sonuçta. ayrıca başka bir arkadaş da alana hazırlanmış p35 puanı 87 p3 puanı 83 müş. kesin olarak merkezi atamaya ya da b grubu memurluklara başvurmayı düşünmüyor.

bu tarz bir başlık açmayı bende düşünmüştüm herkes çevresinden duyduğu kadar a grubuna atananların p3 puanını söylese bizim için bir fikir oluşturabilir aslında.

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
Bu işi bu şekilde bilmemiz imkansız gibi birşey :) 5000 a grubu alımında bayağı p3 ü yüksek olan vardır bana göre :) Yani inşallah vardır ve merkezide katsayı 2.5 u bulur :)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
bencede sayı yuksektır ama ne kadar? ortalama 85 dıye dusunebılırız yukseklerı, 5000 kısıden 500 ü 85 ustu olabılır dıye dusunuyorum. değilsede 84 üstüdür kesine yakın ;)

KESKİN

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
Siyaset Bilimi
kimse atanmamış herhalde yada atandıktan sonra kimse uğramıyor