Gençler bi bakın bu tarafa

Dissident

Üye
Mücadele Grubu
500 KYK YUrt yonetim memuru alimi
aRkarkadaslar biliyorrsunuz her ile kyk yurt acmaya basladi....bu ay sonu veya ocagin ilk yarisi gibi bunlarin yonetiminden sorumlu 500 civari alim yapilacagini duydumilimmdeki gsb de calisan arkadaslardan...kurum bu unvana 4001 koduyla alim yapti su ana kadar...hayirli olsun 4001 bekleyenlere

az önce B forumunda gördüm bu yazıyı, hiç umudum yok ama bizden almayı düşünürler mi acaba bastıralımmı Suat a?

Dissident

Üye
Mücadele Grubu
hacı atalım twit atmayalım demiyorum günlük 150 tane atıyorum en az ama bu iş twitle olmuyor. bir kişi bile dikkate alıp cevap vermiyor. bi avuc imd bile cevap alıyor biz cevap alamıyoruz. nasıl rahatsız edebiliriz bu insanları acaba

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
KYK eskiden İİBFnindi.

Dissident

Üye
Mücadele Grubu
açıktan alınsın mülakatla alınsın ama iibf li alınsın ben bunada razıyım ama tutturmuslar bi 4001 gidiyorlar ne şans varmıs 2012 kpss ye giren iibf lerde........

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
açıktan alınsın mülakatla alınsın ama iibf li alınsın ben bunada razıyım ama tutturmuslar bi 4001 gidiyorlar ne şans varmıs 2012 kpss ye giren iibf lerde........
KYK İİBF'nin elinden ilk alınan kurum, buranın geri alınması çok önemli. 4001'e ağır koyar.

Dissident

Üye
Mücadele Grubu
Tbmm dilekçe komisyonunda İİBF atamalarıyla ilgili çok güzel yazılmıs dilekçeler var bizlerin imzalaması için ama 120 kişi imzalamıs sadece sözde 350 bin kişiyiz. açıkça söleyeyim Ben Bakan olsam iibf ye 2900 değil 1 kadro bile vermezdim bu kadar ruhsuz ve mücadeleden uzak insanlar gitsin özel sektörde ezilsin 3 kurusa..

erdemayaz

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
ramazan ayında suat kılıçın eline dosya tutuşturduk,mücadele grubundaki bi kız arkadaş ulaştırmıştı,hatta okicak mısınız diye sorunca söz almıştı Suat ın kendisinden

yanlış hatırlamıyorsam 5 sayfalık mı 3 sayfalık bi metindi,ben hazırlamıştım ve inanın harika bi metindi :) düşünün o dosyayı ona ilettik ve sonuç? :))

Suat kılıç yerine başka birisinin spor bakanı olması için bastırmak daha iyi bence :)

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
KYK genel müdürleriyle görüşsek alım yapılacak kodu onlar belirlemiyor mu hiç yoktan paylaştırsınlar :) 100 200 ne alsak kar bizim için oradan PTT örneğini verirdik ellerine :D

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
suat tan çnceydi o imkansız iibfden alması 4001 o direk
2011/1 sanırım yeterli bir örnektir. :(

[TABLE="class: kpss"]
[TR]
[TD]3119821[/TD]
[TD]YÜKSEK ÖĞRETİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU GN.MD.[/TD]
[TD]YURT YÖNETİM MEMURU[/TD]
[TD]ŞANLIURFA[/TD]
[TD]1[/TD]
[TD]0[/TD]
[TD]86.150[/TD]
[TD]86.150[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[TD="colspan: 7"]1101 - Cinsiyeti erkek olmak.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[TD="colspan: 7"]4117 - Tarih lisans programından mezun olmak.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[TD="colspan: 7"]4129 - Sosyoloji, Sosyoloji (Açıköğretim) lisans programından mezun olmak.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[TD="colspan: 7"]4153 - Coğrafya lisans programından mezun olmak.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[TD="colspan: 7"]4291 - Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans programlarının birinden mezun olmak.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[TD="colspan: 7"]4431 - İşletme, İşletmecilik, İş İdaresi, İş İdaresi ve İktisat, İşletme-Ekonomi, İşletme-İktisat, Muhasebe-Finansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim,Pazarlama, Yönetim ve Organizasyon lisans programlarının birinden mezun olmak.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[TD="colspan: 7"]4459 - Maliye, Muhasebe ve Maliye veya Maliye-Muhasebe lisans programından mezun olmak.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[TD="colspan: 7"]4499 - Yönetim Bilimleri lisans programından mezun olmak.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[TD="colspan: 7"]4503 - Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi lisans programından mezun olmak.[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD] [/TD]
[TD="colspan: 7"]4873 - Turizm İşletmeciliği, Turizm ve Otelcilik, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik, Turizm İşletmecilik ve Otelcilik, Turizm ve Rehberlik, Turizmde Büro Yönetimi, Seyahat İşletmeciliği, Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği,Turizm ve Hizmetler, Konaklama İşletmeciliği, Turizm, Otel Yöneticiliği, Otel İşletmeciliği veya Konaklama ve Turizm İşletmeciliği lisans programlarından birinden mezun olmak.[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
telefon ve fax ile bastırmak lazım tweetten sonuç alınamıyor gerekirse pttden mektup gönderelim :) ayrıca hangi kodun alınacağına kim karar veriyor