Gençliğimizden tasarruf

C-hyptia

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Hocam mesela bizim neden bi odamiz yok ben son günlerde bunu çok sorguluyorum. Böyle Twitter memurlar net gibi sosyal ortamlarla olacak iş değil bu. Er ya da geç bi iibfliler odası olmalı orda mücadele edip birlik olmalıyız devlet alımları dışında özel sektörde çok komik rakamlara çalışan arkadaşlarımızın da hakkı korunmalı
bende düşündüm bunu ama işin içine maliyet girer kimse destek vermez diye düşündüm o zaman bizim böyle cırpınmamıza da gerek kalmaz cok iyi olur ibf liler için

Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Kötü bir haber olmuş. Memurluk düşünenler için boşa çalıştım şimdiye kadar diyen çok kişi çıkar.

gmz44

Fikri hür
Eğitim
Lisans
Üni
Mevlana Ünv.
Bölüm
Diğer
bende düşündüm bunu ama işin içine maliyet girer kimse destek vermez diye düşündüm o zaman bizim böyle cırpınmamıza da gerek kalmaz cok iyi olur ibf liler için
Evet biz misal Türkiye’deki mimar ve mühendisler kadar variz hatta daha çoğuz neden onlar kurmuş da biz bu kadar pasif kalmişiz yok mu bunu sorgulayan ya da umrunda olan iibfli iş adamları

C-hyptia

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Evet biz misal Türkiye’deki mimar ve mühendisler kadar variz hatta daha çoğuz neden onlar kurmuş da biz bu kadar pasif kalmişiz yok mu bunu sorgulayan ya da umrunda olan iibfli iş adamları
illa ki vardır

Eğitim
Ön Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Lojistik Yönetimi
Çalışırsanız olmayacak iş yok diye düşünüyorum ben. Gerçi memurluk ülkemizde biraz torpil işleri ile dönüyor evet...

C-hyptia

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
belki onlar da bizim için aynı şeyi diyordur :)

C-hyptia

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
1 kasım saat 8 de etkinlik var arkadaşlar twitter da bilginiz olsun