GENÇLİK LİDERLİĞİ MÜLAKATINA GİRECEKLER NERDESİNİZ?

kafkasli_

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
Listeler açıklandı başvuranlar nerdesiniz? Mülakat öncesinde birbirimize destek olalım :)

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Giresun burda :)

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Önüm açık benim memurlarnette doğdum burada komutaya geçtim gerçek hayatta sıra :D

kafkasli_

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
Önüm açık benim memurlarnette doğdum burada komutaya geçtim gerçek hayatta sıra :D
Bugün ben de önümün açık olduğu konusunda ilk defa umutlandım :)
Aynı gün içinde önce uzlaştırmacılık başvurum olumlu sonuçlandı hem de liderlik mülakat listesine girdim :)
Şansımın ilk defa bana bu kadar güldüğünü görüyorum :)

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
mülakat vs gireriz yine sıkıntı yok alıştık da bi bilgi kirliliği var yalnız bu iş ile ilgili. detaylı bilen var mı? imd'ye benzer bi süreç mi işlicek?

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
uzlaştırmacılık ne ki :) bilmediğimiz şeyler saklıyorsun kafkas olmaz iibf ruhuna aykırı :D

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Valla hiç bir bilgim yok benim öylesine başvurduk elimiz alıştı başvurmaya artık :D

kafkasli_

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
mülakat vs gireriz yine sıkıntı yok alıştık da bi bilgi kirliliği var yalnız bu iş ile ilgili. detaylı bilen var mı? imd'ye benzer bi süreç mi işlicek?
Benim şimdilik öğrendiğim bir hafta kadar bir eğitimden sonra iş başı yapılacağı şeklinde. Bakalım nasıl işleyecek süreç

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Ama durum şu Giresun için 18 kişi var bunların minimum 9u mülakatı geçecek bu sayı 2de olabilir 4te olabilir sonra atıyorum 5 kişi geçti mülakatı bu 5 kişi eğitime gidecek 3-5 günlüğüne eğitimi alanlarında 2-3 kişisi işe başlayıp diğerlerine biz sizi ararız ihtiyaç duyulduğunda denecek o 2-3 kişide taşeron bir işçi şeklinde devam edecek ama maaş çalışma saati sosyal haklar bilgim yok

kafkasli_

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
Ama durum şu Giresun için 18 kişi var bunların minimum 9u mülakatı geçecek bu sayı 2de olabilir 4te olabilir sonra atıyorum 5 kişi geçti mülakatı bu 5 kişi eğitime gidecek 3-5 günlüğüne eğitimi alanlarında 2-3 kişisi işe başlayıp diğerlerine biz sizi ararız ihtiyaç duyulduğunda denecek o 2-3 kişide taşeron bir işçi şeklinde devam edecek ama maaş çalışma saati sosyal haklar bilgim yok
Devlete bir giriyim de artık taşeronluğa da razıyım.

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
mülakata girmeye hak kazandım. gençlik lideri olan çalışan arkadaşım var. kendisine sordum bana 11270 lira maaşla sözleşmeli personel olarak çalıştığını söyledi. sözleşme senelik yenileniyormuş tpkı sözleşmeli personel gibi. ocak gibi maaşların arttırılacağını ilk defa kpssyle alım yapıldığını kpss ile alınanların kadroya geçirileceğinden bahsedildiğini söyledi. önü açık bir meslekmiş mutlaka kazanmaya bak dedi.

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
11270 mi :O

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
@periiibf peki bu işin içinde akpnin durumu nedir gerçekten bahsedilen gibi torpil dönüyormuymuş tamamen ?

kafkasli_

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
eee mülakat hakkında bilgisi olan yok mu?