genclik liderligi sonuclarinin bugun aciklanmasi bekleniyor

intifada

Üyeliği İptal Edildi
Personel subesini aradim gun icerisinde aciklayacaklarini soylediler

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
@intifada sen sıralamaya girersen mülakata gidecekmisin bir gelecek görebiliyormusun bu iş için ?

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
iş garantisi olacaksa gidilir aslında 1300 lira az değil

intifada

Üyeliği İptal Edildi
@intifada sen sıralamaya girersen mülakata gidecekmisin bir gelecek görebiliyormusun bu iş için ?
KEsinlikle gidecegim.. zaten yasadigim il.. Kucukte bi il.. genclkk mrkeziylede gorustum... nrmalde kontenjan 24 burda.. 12 kisi egitime kalacak.. bunlardan da 4-5 kisiyi ise alacqklarmis... b isin devamliligindan degil.. gecici olarak dusunuyorum.. gumruk olana kadar insallah.. Zten hangi uni mezunu bu isi devamli yapar sizce... 1400 maas ve is garantisi yok.. bu zamana kadar bu isi yapanlar genelde unide ogrenciydi.. 2-3-4. SInif...

ilke

Yeni Üye
Aydın için de sözde 24 kişi diyor ama ben görüştüm 4 kişi dediler ondan aydın mı diye sordum :) Kesinlikle torpili olan girer :)

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Aydın için de sözde 24 kişi diyor ama ben görüştüm 4 kişi dediler ondan aydın mı diye sordum :) Kesinlikle torpili olan girer :)
eğitimi alacak kişi sayısı var birde işe girecek olanlar var 4 kişi işe girecek sayıdır

ilke

Yeni Üye
Ne yapacağımı şaşırdım artık.Şuan çalışıyorum ama cuma çıkacağım işten ders çalışmak çok zoruma gidiyor ama ne yapalım :(

blueblues

İyi Bilinen Üye
sömürücekler bizi yaa.. biz günde okadar saat çalışıp 20144 kpssye nasıl çalışcaz.. ben başvurdum ama gitmem heralde tam emin değilim

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
sömürücekler bizi yaa.. biz günde okadar saat çalışıp 20144 kpssye nasıl çalışcaz.. ben başvurdum ama gitmem heralde tam emin değilim
mülakatı geçtik eğitimi aldık işe alınacak 3-4 kişiden biri olduk ve bu mu kaldı :D

ilke

Yeni Üye
Olmayacağını biliyoruz biz de ama işte çaresizlik :) İsyan edeceğim az kaldı :)