Gençlik Liderliği Süreci [TEK BAŞLIK]

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Mülakata hak kazandın mı ortak?

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Oha ya alakasız bir iş için Ankaraya mülakata mı gideceğim birde ya !

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
başvuran kazandı ortakta rezil bişe ya işim olmaz mal bunlar yemin ederim suat kılıçın bakanlığından ne beleceksin znt reziller
Ankra nüfusu 5 milyonu nasıl geçti anladım artık. :) Biz de tebligatı almak için Ankara'ya gideceğiz :D Hayır gitmişken de Ankra'ya versinler kurtulayım gık demeyeyim.

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
ya ne olduğu belirsiz bir şey (iş bile diyemiyorum) için taaa ankaraya nasıl gidilir daha doğrusu niye gidilir. bu alımdan hiçbir şey anlamadım valla.

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Acaba neden ankara bu işte bir kıllık aranabilir bu saatten sonra.Giresundan 18 kişi var 3 kişi anca gider bana kalsa mülakata

blueblues

İyi Bilinen Üye
başlık mükemmel oturmuş @mustor tebrik ederim seni. rezaletten öteye yer yok.. yaa ilerde kadro verilme gibi olasılığı varmı bu kurumun? duyan falan oldumu hiç?

eylul2011

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
ankara çok uzak ama el mahkum gidicez kendi memlektimizde maaş alcaz sonuçta geçicide olsa

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
ankara çok uzak ama el mahkum gidicez kendi memlektimizde maaş alcaz sonuçta geçicide olsa
Valla ben gitmicem insallah pisman olmam imd gibi

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben 6.30da gelirim ankaraya 10da mülakata girer aynı gün otobüs bulur dönerim :D hiç uğraşamam valla biraz araştırcam öyle gitcem bakalım ankara kulislerini :D

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Acaba takım elbiseyle mi gitmek lazım mülakata ben gayet free takılmayı düşünüyorum :D gidersem şayet

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
çoğu kuruma yerleştirirler şimdi bu genç liderleri sonra iibf nin kadrolarından keserler yine lan 83,5 la atanırmıyım demeye başladım korkmaya başladım atanamazsam diye ne hallere düştük

Maaşı neymiş öğrenen var mı? Bi iş gibi düşünülmesin diyorlar eski yorumlarda. Seçim öncesi aldatmacası olduğunu, iş ilanı gibi göstermelerinin altında art niyet yattığını söyleyenler var.

karagulum

Üye
Mücadele Grubu
bende mülakata kaldım ama gitsem mi gitmesem mi bilmiyorum bir sertifika için ankaya gitmek sonrasında ne olacağınıda bilmiyoruz ailemede anlatamıyorum sonrasında iş garantisi yokki ne yapacağız bilmiyorum

eylul2011

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
gençlik merkezine bugün üye oldum. ankara bizi bekler. bu iş olmasa da bana gençlik merkezini katkısını yaptı çok güzel bir yer gençler için kursları faaliyetleri gezileri falan ilimde böyle bir şey olmasına çok sevindim.

ya ne olduğu belirsiz bir şey (iş bile diyemiyorum) için taaa ankaraya nasıl gidilir daha doğrusu niye gidilir. bu alımdan hiçbir şey anlamadım valla.
sizin bi arkadaşınız çalısıyordu o da boyle bi mulakat surecinden geçip sertifika almısmıydı sonra surec nasıl işlemişti biliyo musunuz acaba?

m.m.r

Üye
Mücadele Grubu
beyaz çorap,üzerine basılmış yumurta topuk ayakkabı,üç düğmesi açılmış beyaz gömlek,elinde g.saray tespihi.. işte bunlarla mülakata gidip ben gençlik lideri olmaya geldim diyeceksin. gerisi gelecek zaten:)