Gençlik Spor Muhasebeci alımı

Mstfksck

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Arkadaşlar bu gençlik spor muhasebeci alımı ilanında ikamet şartı var mı bilen var mı

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Arkadaşlar bu gençlik spor muhasebeci alımı ilanında ikamet şartı var mı bilen var mı
Hayır hocam yok istediğiniz şehri secebilirsiniz kura yok kpss puan sırasına göre 4 katı listeye girecek her alım ola ildeki sayının 4 katı kadarı listeye alınacak puanı yüksek olandan sıralanacak

Ayrıca başvuru yapmadan iskur bilgilerini güncel yapın aktif vs özgeçmiş adres bilgi vs düzeltin ve gideceğiniz yere başvuru yapın sorun çıkmaz bir de is aramada tercih ettiğiniz ıller varsa kaldırın boş bırakın ki başvuru yaparken il eşleşmiyor yazısı çıkmasın hocam hayırlı olsun

Mstfksck

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Hayır hocam yok istediğiniz şehri secebilirsiniz kura yok kpss puan sırasına göre 4 katı listeye girecek her alım ola ildeki sayının 4 katı kadarı listeye alınacak puanı yüksek olandan sıralanacak

Ayrıca başvuru yapmadan iskur bilgilerini güncel yapın aktif vs özgeçmiş adres bilgi vs düzeltin ve gideceğiniz yere başvuru yapın sorun çıkmaz bir de is aramada tercih ettiğiniz ıller varsa kaldırın boş bırakın ki başvuru yaparken il eşleşmiyor yazısı çıkmasın hocam hayırlı olsun
Teşekkürler

Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Bende aynen öyle söyledim ama olduğu konusunda ısrar etti bende anlamadım

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
Bende aynen öyle söyledim ama olduğu konusunda ısrar etti bende anlamadım
hocam işkur a basvurumu kontrol ettim başvuru geçerli yazıyor bence çalışan başka iş koşullarıyla karıştırmış hocam boşverin sonuçlarda belli olur zaten muhasebe için kura yokmuş kpss puana göre 4 katı olacak hocam

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
ilanı işkurdan inceledim ilana çıkılan iller için ülke geneli ibaresi var bir çok il ilana çıkmış tercih edilen il için 4 katı aday puan üstünlüğüne göre mülakata kalacak

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar açıklanmış taban puanları yazarsanız ilerde lazım olur ankara 85,18 mersin 85,85