Gizli Forum Özelliği

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Bazen bazı durumlarda etkinliklerin yada organizasyonların gizli yürütülmesi gerekiyor bu yüzden Birçok Facebook gizli grubu açıldığını gördük bunu forum üzerindende yapacağımızı düşündük...

Referans ile Üyeleri Gizli Forumları görecek şekilde düzenleyebiliriz... Bu şekilde belirtilen Forumu sadece iibfli olanlar görebilir. Fikir tartışılabilir... Referans sistemini nasıl yaparız onu düşünüyorum. Bildiğimiz arkadaşları ekleyip sonra konu altında onların referans gösterdiği kişileride ekleyerekte yapabiliriz.

Aşağıdaki Resim Gizli Konu Sayfası... Daha farklı önerileri olanlarda başlık altında yazabilir önerisini...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
güzel fikir =))

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Zaten eski siteden birbirini taşıyan insanalr var, iibfliliği kesin olarak bilinen. Diploma fotokopisi gönderilebilir mesela foto olarak. hem referans+hem diploma fotokopisi öneririm.

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Zaten eski siteden birbirini taşıyan insanalr var, iibfliliği kesin olarak bilinen. Diploma fotokopisi gönderilebilir mesela foto olarak. hem referans+hem diploma fotokopisi öneririm.
:D ya çift diplomalıysa tabi işin şakası bu mantıklı yani çıkış belgesi ya da diploma foto çekip yollasın

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
:D ya çift diplomalıysa tabi işin şakası bu mantıklı yani çıkış belgesi ya da diploma foto çekip yollasın
4001 belası var yalnız hakikaten çift diplomalı. Adam aöf diplomasını gönderir, girer içeri :S Hoş referans sistemi girer bu sefer de devreye :)

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
GÜNCELLLLLLL