ESKİ İLAN Göç idaresi 335 kisilik 4/B Sozlesmeli Personel Alimi

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
"mülakata gidip gitmeme konusunda kararsız kaldım" derseniz beni ve sıralamaya giremeyen herkesi ilgilendirir.
Ayrıca ister araştırıp başvururum ister araştırmadan başvururum sizi ne ilgilendirir ?

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
"mülakata gidip gitmeme konusunda kararsız kaldım" derseniz beni ve sıralamaya giremeyen herkesi ilgilendirir.
Bende dikkat ederseniz gamsız bi şekilde aman gitmesemde olur tavrında değilim zaten. Umrumda olmasa gitmem der geçerim. Bende hak yemek istemiyorum merak etmeyin

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri

denis5834

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
Maliye
Göç idaresinden yeni çıktım arkadaşlar
Diploma için onaylı sureti olmayanlar , e devlet mezuniyet belgesi ve diploma fotokopisini beraber göndersinler dedi bayan mülakatta diplomayıda getirin..T.c beyanı için kendim beyan hazırlamıştım onu yanında kimlik fotokopisi uzerine beyan ediyorum vs yazıp imzamı istedi.
Başka yardımcı olabilecegim bi şey varsa sorabilirsiniz
Mezuniyet belgesinin üniversiteden aslı gibidir kaşeli ve ıslak imzalı onayı vardı. Ben onu kargo ile gönderdim. Sorun yaşamayız sanırım demi hocam?

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Mezuniyet belgesinin üniversiteden aslı gibidir kaşeli ve ıslak imzalı onayı vardı. Ben onu kargo ile gönderdim. Sorun yaşamayız sanırım demi hocam?
Yok hocam istedikleri o zaten sıkıntı yok

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
yarın öğleden sonra evrak vermeye gitcem sorularınz varsa soruyum gitmşken :D

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
yok hocam taşra benm.Ankaradaym şu an ondan elden vercem..
Kolay gelsin hocam , listeyi direkt çıkartıyor bayan başvurdugunuz yere göre , evrak veren vermeyen görünüyor göz ucuyla bi bakar mısınız diycektim ;D

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
Kolay gelsin hocam , listeyi direkt çıkartıyor bayan başvurdugunuz yere göre , evrak veren vermeyen görünüyor göz ucuyla bi bakar mısınız diycektim ;D
ankara olsa bakrdm hocam hatta sorarımda katılm nasıl diye:D

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri

gmz44

10uncu köylü
Eğitim
Lisans
Üni
Mevlana Ünv.
Bölüm
Diğer
Daha önce göç alim yapıp Altı aylık çaliştirip çıkarmişlar mi ne öyle bi konu dönüyordu öyle olsa ilanda yer almaz mi bilgi olarak

Yusaysel

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Goc idaresinin calisma kosullari, saatleri, yogunlugu falan nasil acaba bilen arkadas yok mu hic. Kurum hakkinda hic bir bilgim yok benim.

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Mülakat sorularıyla ilgili bilgisi olan var mı..geçmiş yıllardan sorulara falan ulaşabilecegimiz bi yer

gmz44

10uncu köylü
Eğitim
Lisans
Üni
Mevlana Ünv.
Bölüm
Diğer
Şu an sinirden ağlamak üzereyim bi kurum bu kadar mi saçma olur ya ilk evrakları gönderdim iki gün sonra aradılar göç idaresi müdürlüğünden neymiş güvenlik soruşturması worldden doldurulacakmiş içerik ayni yalnizca çizgileri var diye tekrar gönderdim bugün yine aradılar neymiş diplomanin asli gibidir kaşeli fotokopisini göndermişim ben her defasında 16 lira vermek zorunda miyim ayrıca yarın tatil bugün zamanim olmadı çalışıyorum arayan bayana dedim ki geçen de aradınız ikinci defa gönderdim bari o zaman söyleseydiniz ne bu taksit taksit her şeyi geç zamanim yok çalişiyorum. Ben sadece bilgi vermekle yükümlüyüm diyo çildirdim onu duyunca dedim ki hanfendi atiniz belgelerimi istemiyorum kapadım telefonu da :mad: