ESKİ İLAN Göç idaresi 335 kisilik 4/B Sozlesmeli Personel Alimi

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Şu an sinirden ağlamak üzereyim bi kurum bu kadar mi saçma olur ya ilk evrakları gönderdim iki gün sonra aradılar göç idaresi müdürlüğünden neymiş güvenlik soruşturması worldden doldurulacakmiş içerik ayni yalnizca çizgileri var diye tekrar gönderdim bugün yine aradılar neymiş diplomanin asli gibidir kaşeli fotokopisini göndermişim ben her defasında 16 lira vermek zorunda miyim ayrıca yarın tatil bugün zamanim olmadı çalışıyorum arayan bayana dedim ki geçen de aradınız ikinci defa gönderdim bari o zaman söyleseydiniz ne bu taksit taksit her şeyi geç zamanim yok çalişiyorum. Ben sadece bilgi vermekle yükümlüyüm diyo çildirdim onu duyunca dedim ki hanfendi atiniz belgelerimi istemiyorum kapadım telefonu da :mad:
Hocam sakin olun , diplomayı aslı gibidir göndermişsiniz neyi sorun yaptılar

ef4r4r4r

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Şu an sinirden ağlamak üzereyim bi kurum bu kadar mi saçma olur ya ilk evrakları gönderdim iki gün sonra aradılar göç idaresi müdürlüğünden neymiş güvenlik soruşturması worldden doldurulacakmiş içerik ayni yalnizca çizgileri var diye tekrar gönderdim bugün yine aradılar neymiş diplomanin asli gibidir kaşeli fotokopisini göndermişim ben her defasında 16 lira vermek zorunda miyim ayrıca yarın tatil bugün zamanim olmadı çalışıyorum arayan bayana dedim ki geçen de aradınız ikinci defa gönderdim bari o zaman söyleseydiniz ne bu taksit taksit her şeyi geç zamanim yok çalişiyorum. Ben sadece bilgi vermekle yükümlüyüm diyo çildirdim onu duyunca dedim ki hanfendi atiniz belgelerimi istemiyorum kapadım telefonu da :mad:
güvenlik soruşturmasını nasıl doldurmuştunuz ki?

gmz44

10uncu köylü
Eğitim
Lisans
Üni
Mevlana Ünv.
Bölüm
Diğer
Diplomayı asli gibidirin fotokopisi vardı onu gönderdim o problemmiş
Hayır bi de neden atanmadan belge istedikleri belki olmayacak boşuna zaman kaybı ama tabi PTT ye kazandıracaklar ya 40 kişinin belge göndermesi ayrı 160 kişinin ayrı :booo:

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Bilgisayardan excelden doldurdum yok efendim çizgiler olmayacakmiş içerik ayni hiç bi fark yok
Benim bi kısım arka sayfaya taştı ..mülakata gelirken sayfaya sıgdir öyle getir tekrar dedi..hayır yani ne olacak çizgisi olsa..o kadar dosya vardı hep sizin gibi yapmişlar..teslım yazıp kaldirdilar..her gun yeni bi duzenleme yapcaklarsa o evrakların duzeni bitmez

ef4r4r4r

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Bilgisayardan excelden doldurdum yok efendim çizgiler olmayacakmiş içerik ayni hiç bi fark yok
hocam evrağın taslağı zaten excelden çakmaydı ben yapana kadar sövmekten çenem ağrıdı böyle saçma iş olmaz yani

Yusaysel

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ben de T.C. kimlik beyanindan supheliyim. Nufus cuzdaninin fotokopisine yazilacakmis ben dilekce gibi yazdim. Bugun aramalarini bekledim aramadilar bakalim yarin arayacaklar mi. Hos yarin arasalar da yetismez artik. Mulakata giderken gotururduk bu ne sacma bi sistemdir boyle yaa... mulakat oncesinde bile insani sacma sapan seyler icin kosturuyolar. E bu kadar islemden sonra alsinlar bari hepimizi..

gmz44

10uncu köylü
Eğitim
Lisans
Üni
Mevlana Ünv.
Bölüm
Diğer
Yine kala kala bu ilana kaldık. Artik mülakat tarihleri de açiklansa bari

Yusaysel

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hadi hayirlisi bakalim evrak gondermeyen cok kisi olmus. Hele sivas 1 kisi gondermis simdiden tebrikler sivastaki adaya.

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Evrak göndermeyenler fazla olmuş..Ankara Merkez için gümrüğü kazanıp mülakata katılmayacak olan var mı

frkn42

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Maliye
Evrak göndermeyenler fazla olmuş..Ankara Merkez için gümrüğü kazanıp mülakata katılmayacak olan var mı
Ilk 30 kisinin puani yuksek ordan gelmeyen cok olur bence ama gerisinde katilimin yuksek olcagini dusunuyorum 177 de 60 şansimiz 3 de 1 hayirlisi bakalim

gmz44

10uncu köylü
Eğitim
Lisans
Üni
Mevlana Ünv.
Bölüm
Diğer
En istikrarlı şehir İstanbul eksiksiz bi şekilde herkes göndermiş belgeleri:islik::cool: