MÜLAKAT AŞAMASINDA Göç idaresi 335 kisilik 4/B Sozlesmeli Personel Alimi

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Diğer
Arkadaşlar maaşı öğrenen yok mu ? 1900 olabilir mi?

iibfli89

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
memurlar.nette mülakat a girecek olanlara güvenlik soruşturması için polis gelmiş sorular sormuş güvenlik soruşturması normalde kazanınca olmuyor mu süreç hızlı ilerleyecek öyleyse

Dilemma

Hür General
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Güvenlik soruşturmaları nasıl baslıyor anlamak mumkun degil..benim evraklarımda ufak bi sorun var güvenlik sor. Ile ilgili mülakata gelirken tamamlayıp getirin dediler..bu dosyalar ayrı ayrı gönderilmiyor bütün olarak gönderiliyor sonuçta

gmz44

All is well
Eğitim
Lisans
Üni
Mersin Ünv.
Bölüm
Maliye
Peki arkadaşlar göç idaresi büro personeli ne iş yapar bilen var mi

Eğitim
Lisans
Üni
Marmara Ünv.
Bölüm
Maliye
Biraz önce sivil bir polis ekibi gelip rutin sorular sordu. Gerçi Ptt için 2 kere gelmişlerdi. Rahat bir uygulama. Kişinin kendisinde ve ailesinde bir sorun yoksa soruşturma olumlu sonuçlanıyor. Ptt'den tek farkı kazanmadan soruşturmanın başlaması. Sizlerin soruşturması için gelen ekip var mı?

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Biraz önce sivil bir polis ekibi gelip rutin sorular sordu. Gerçi Ptt için 2 kere gelmişlerdi. Rahat bir uygulama. Kişinin kendisinde ve ailesinde bir sorun yoksa soruşturma olumlu sonuçlanıyor. Ptt'den tek farkı kazanmadan soruşturmanın başlaması. Sizlerin soruşturması için gelen ekip var mı?
Bende de dün babamı arayıp birtakım sorular sormuşlar adres teyidi mezun olduğum okul vb sorular sormuşlar

Eğitim
Lisans
Üni
Mersin Ünv.
Bölüm
Maliye
Evvet yarın mülakatlar başliyor. Duyguları alalıııım:) Önce ben sööliim: Umarım yarın mülakata girenler bizleri de bilgilendirirler ortam, sorular vs en azindan nasıl bi insanlar karşimizda olacak bilelim di mi ama:islik::islik:

Kurdir

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Mersin Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Güvenlik soruşturmaları nasıl baslıyor anlamak mumkun degil..benim evraklarımda ufak bi sorun var güvenlik sor. Ile ilgili mülakata gelirken tamamlayıp getirin dediler..bu dosyalar ayrı ayrı gönderilmiyor bütün olarak gönderiliyor sonuçta
Onu sorun etmiyorlar canım. Ben sonradan iki defa gonderdim yine yanlıştı. 3. Su dogruydu

Dilemma

Hür General
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Onu sorun etmiyorlar canım. Ben sonradan iki defa gonderdim yine yanlıştı. 3. Su dogruydu
Evraklar için arandığı o bi kaç günde telefonumu kapatmıştım , yeniden arayıp aramadiklarını bilmiyorum bana oradaki bayan mulakata getir dedi..artık saçma sapan bi şeyi sorun yapıp engel olacaklarsa hiç mi hiç önemi yok ne olacaksa olsun

Kurdir

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Mersin Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Evraklar için arandığı o bi kaç günde telefonumu kapatmıştım , yeniden arayıp aramadiklarını bilmiyorum bana oradaki bayan mulakata getir dedi..artık saçma sapan bi şeyi sorun yapıp engel olacaklarsa hiç mi hiç önemi yok ne olacaksa olsun
Yok sorun olmaz da arayan kadının nosunu kaydetmisim. Istersen ara sor. Ama bir şey olmaz yani