Göç idaresinin yeni yapılandığı, ve de haziranda yüklü alım yapacağı doğru mu?

esma

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Birçok arkadaşım göç idaresi hakkında bir fikir edinmiştir. Ve de bu geçtiğimiz atamada da 4001 den aldığını hepimiz şahit olduk. Bence bu idare haziran ayında yüklü bir alıma çıkacağını düşünüyorum. ve mücadelemizde bu yönde yapmayı öneriyorum. hele hele Türkiye topraklarında bu kadar misafir ağırladığımızı ve Avrupa birliği sürecinde sınırların güvenliğinin yeniden yapılandırılmasını da göz önünde bulundurursak, bu idarenin memura baya ihtiyacı olacağına inanıyorum ben. Bu benim görüşüm. bu konuyu açtım ki belki benim yanıldığım bir durum vardır. Duyumlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyorum.

AZAZEL

Üye
Mücadele Grubu
500 UZMAN YARDIMCISI ALINDI İİBFDEN O ARKADSLARDAN HİÇ SES YOK NERDE LER BİZE BİRAZ BİLGİ VERSELER

enerji

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Alınacak olsaydı kasım atamasında alınırdı ki 2014de toplamda kaç kadro gelecek ki ben 2013 hazirandan yani 1.782den fazla olacağını düşünmüyorum.

magdurulsci

Aktif Üye
Mücadele Grubu
haziranda göç*e gelmeyelim de :D

göç idaresinin yaptığı ahmaklık nasıl bir ahmaklıktır halen anlamış değilim. sürekli yabancılar hukuku, mülteci vb konularla uğraşacak personel için hayatında hiç hukuk görmemiş sankritçe bölümü mezunu bile başvurabiliyor. ama her ne hikmetse ankara genel müdürülük için İİBF istediler. yani merkez sağlam olsun ama taşranın canı çıksın. İbbf ye ihanet etmeyen kurum kaldı mı acaba arkadaşalar bilen varsa söylesin bana :D

eylul2011

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
biz boşuna uluslararası hukuk ve göç dersleri aldık zaten