Görünüm Hakkında

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Görünümü bir üyemizin tavsiyesi üzerine kırmızı olarak düzenledim. Eski mavi görünüme alışmış arkadaşlarımız alttaki resimde Masaüstü sürüm temasını seçerek temayı eski ayarına alabilirler...

tema değiştirme.png

biibf

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Balıkesir Ünv.
Bölüm
İşletme
mavi candır :)

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Eskiden kırmızı halini seviyordum maviye alışmak zor olmuştu ama bu alışkanlıktan vazgeçmeyerek mavide kalmayı tercih ediyorum :)

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Eskiden kırmızı halini seviyordum maviye alışmak zor olmuştu ama bu alışkanlıktan vazgeçmeyerek mavide kalmayı tercih ediyorum :)
Maviyi sevdirdik sana iyi ozaman .)

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
değişiklik iyidir =)

nofear

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
yılda bır forum ana sayfa guncellemesı yapıyorsunuz, sadece forum uyeler sayesınde calısıyor, koskoca ııbf nın sıtesıni home page color yaptım diyorsunuz şaka gibi :)

Son düzenleme:
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İşletme
biraz malum.net e benzemiş renklerinden bile nefret ediyorum o sitenin o yüzden kötü olmuş

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
yılda bır forum ana sayfa guncellemesı yapıyorsunuz, sadece forum uyeler sayesınde calısıyor, koskoca ııbf nın sıtesıni home page color yaptım diyorsunuz şaka gibi :) ki iibfnin site duzgun degılkı kadrosu duzgun olsun zamanım olsa ben yapacam sıtede yok ıste..
Hocam inşallah birgün vaktiniz olur site oluşturursunuz bizler de seve seve üye oluruz :) buranın elinden gelen bu demekki

enaz90

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
icimiz kan ağlıyorun farkli versiyonu olmuş:))

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
yılda bır forum ana sayfa guncellemesı yapıyorsunuz, sadece forum uyeler sayesınde calısıyor, koskoca ııbf nın sıtesıni home page color yaptım diyorsunuz şaka gibi :) ki iibfnin site duzgun degılkı kadrosu duzgun olsun zamanım olsa ben yapacam sıtede yok ıste..
daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu =) birde site yapmak önemli değil o sitede insanları bir araya getirmek önemli onun haricinde forum zaten ihtiyaçlara cevap veriyor

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Yanlış anladınız özellik yapmadım... Forum görünümünü kırmızı yaptık mavi kullanmak isteyenler şuradan kullanabilirler diye konu açtık... değişen ne sistem var nede başka birşey... Forumu zaten forum kullanıcıları ayakta tutar... Eğer sizde kendinize güveniyorsanız vaktiniz olduğunda birşey ortaya çıkarın sizi de destekleriz yeter ki iibf menfaati olsun.

yurci

Son Mülakat Bükücü :)
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
o bir üyeyi çok merak ettim :)
güzel olmuş değişiklik iyidir :)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
mavıye cevırdım kırmızıyı ne kadar sevsemde ofkeyı arttırıyor ınsanlarda da su donem ıcın bence pek uygun degıl hepımız kırmızı kesılmıs durumdayız sınırden cunku :naslyany:

nofear

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Yanlış anladınız özellik yapmadım... Forum görünümünü kırmızı yaptık mavi kullanmak isteyenler şuradan kullanabilirler diye konu açtık... değişen ne sistem var nede başka birşey... Forumu zaten forum kullanıcıları ayakta tutar... Eğer sizde kendinize güveniyorsanız vaktiniz olduğunda birşey ortaya çıkarın sizi de destekleriz yeter ki iibf menfaati olsun.
yok hocam.ben.bu isin altindn.hic kalkamam site yapmak zaten zor is ustune anlik guncelleme yapmak cok daha zor is kolay gelsin ben ekstra bir ozellik eklenmis da bunu soyluyorsunuz anldm.

Son düzenleme:

nofear

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Hocam inşallah birgün vaktiniz olur site oluşturursunuz bizler de seve seve üye oluruz :) buranın elinden gelen bu demekki
benim ki nacizane bir elestiri mesela iibf ile cikan tum haberler ana sayfa da yayinlansa ki 1 aya yakin ayni baslik var di yeni degsti bu disrdan giren misafir icin site hakkinda olumsuz bir dusunce olusturmaz mi ? yine cikan ilanlr da sydv ine kadar
yayinlansa. konuyu kaldirma yetkimiz olsa. mesajlar sildikten sonra tekrar gelmese. gibi yani gelistirilebilir anlaminda bir fikir yoksa daha iyisini yapacgmdan degil var olani gelistrmk daha mantikli

Son düzenleme:

serxeldan

Site Müdavimi
Bölüm
Kamu Yönetimi
Her sorundan sonra koaföre koşan kadının "beni baştan yarat" repliği gibisin @İİBF
Ama sevdim bu rengi : )