GSS gene sağlık sigortası borcu olanlar baksın

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında Dissident tarafından paylaşıldı.

1. Dissident

Dissident Aktif Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    18
    arkadaslar müjde geriye dönük gss borcu olanların borçları affedilecek ve hastanelerden yararlanacaklar. zaten haksız bir uygulama olan işsiz insanlardan para isteyen hükümet hatasından döndü..

4 milyon kiÅŸiye af - Milliyet Haber

2. Kardinal

Kardinal Çare Drogbaydı Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    88
    Henüz af konusunda netlik yok. Bende önemli bir gelişme açıklama vs. oldu zannettim.
    ülkemizde af denince hep yanlış anlaşılıyor sanılıyorki tüm borçlar silinecek. Ben bu zamana kadar böyle bir uygulama hatırlamıyorum. Aftan kasıt ana borcun haricindeki biriken faizlerin silineceği ve de taksitlendirme yapılacağı... Diğer olasılık yani birikmiş borcun tamamı silinirse gerçekten benim için şaşırtıcı bir durum olur.

3. Dissident

Ödül Puanları:
    18
    kardeş kızma ama bir konuda da kesin bilgi sahibi olmasan şaşarım... Sgk il müdürlüğüyle görüştüm, hatta parayı yatırmaya gittim. sakın yatırma faiz+anapara affediliyor dediler nasıl dedim? Gelir tespiti yaptırmıs olanların borcları tamamen silinecek, yaptırmamıs olanların borclarıda gelir tespiti yaptırmaları kaydıyla tamamen silinecek dedi
    Sgk il müdürlüklerine dün talimat gelmiş ocakta borç TAMAMEN siliniyor. Ben bilmediğim bişeyi burada paylasmam.

4. Dissident

Ödül Puanları:
    18
    pardon gelir tespiti yaptımayıp 245 TL aylık ödemeye mahkum edilenlerin borcu, gelir tespiti yaptırmaları kaydıyla yeniden yapılandırılacak dedi. Kesin olan tek şey su aylık 37 lira yatıran 1. basamaktaki grubun borcu TAMAMEN siliniyor diğer basamaklar için de görüşmeler devam ediyormus. inanmayan gider sorar

5. Kardinal

Ödül Puanları:
    88
    Böyle desene işte çıkmış 21 kasımın haberini paylaşmıssın. Ben bu zamana kadar tüm borçların silindiği(vergi vs.) pek uygulama görmedim vatandaşa yönelik. Belli başlı kesimlere( futbol kulüpleri vs.) bazen olmuştur belki ama bu konuda cidden rastlamadım gibi pekçok gazetede taksitlendirme ve fazilerin silineceği yönünde haberler yaptı. Gerçekten tüm borçların silinmesi inanılmaz şaşırtır beni. öyleki 10 20 bin borcu olanlar var :) paylaşım için teşekkürler

6. Dissident

Ödül Puanları:
    18
    müdüre talimat gelmiş tümü silinecek.... 24 aylık faiziyle beraber 1025 TL borcum var. Zaten sadece faizi silecekse silmesin 960 TL ana para borcum 60 TL de faiz birikmiş.

7. Dissident

Ödül Puanları:
    18
    dur yeni haberi de paylasayımmm

8. Dissident

Ödül Puanları:
    18
  9. Dissident

Ödül Puanları:
    18
    en son paylastığımda dünün haberi ocak ayında hepsi finito..

10. estralla69

estralla69 Aktif Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    bu haberahval i hala kale alıyor musunuz? geçenlerde gümrük alımıyla ilgili yaptığı uyanıklığı yine yapmış. haberi yeni gibi gösteriyor, altta da haberin değil günün tarihini atıyor...
    benim de 2bin üstü borç var inslh bizi kapsar, hiç yaptirmayanlarn siler de bizimkini silmez ise yandık

11. Kardinal

Ödül Puanları:
    88
  12. xeox

xeox ... Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    43
    bi yerde borcun tamamı silinecek diyo bi yerde faizi silinecek diyo net bşy yok faizi sileceklerse hiç silmesinler haber dahi yapmalarına gerek yok dalga geçer gibi faizi silsen nolur silmesen ne olur 2 senelik borcun faizinden ne olur bu seçim yaklaştıkça millete şirin gözükme amaçlı haberler ama içi boş ben bu borcu ödemeyeceğim isterse affetmesin gelip benden kimse bu parayı alamaz bu kadar saçma bi sistem olamaz ztn çalışmayan adama sen nasıl borç çıkartırsın ya neyle ödeyecek çalışmayan adamı borçlandırıyorsun sonra ben sosyal devletim ayağı çekiyosun hangi hakla alacaklar benden bu parayı hadi gelin buyrun alın ödemiyorum kimsede ödemesin muz cumhuriyetinde mi yaşıyoruz ztn kredi borcuna faizi çakıyosunuz nonstop millete iş kapısı açmadan milleti soyma peşinde bi hükümet var işsiz gençleri bedava sağlık hizmetinden yararlandıracaksın bu kdr basit bu iş adam parası yok diye ölecek mi nasıl bi ülkede yaşıyoruz ben anlamış değilim işsiz güçsüz adamdan alacağın parayı düşüneceğine yolsuzluklardan vurulan paranın üstüne gidin

13. rammstein85

rammstein85 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    368
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Aksaray Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    tek kuruş ödemedim ne kadar borcum var ona bakmadım bile işsiz adama borç çıkarmak ancak faşist nazi ülkelerde olur kuzu gibi gidip ödemeyin bi kuru canım var başkada birşeyim yok :mad:

Sayfayı Paylaş