BEKLEMEDE GTB 1750 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI - 2018

Hangi Kadroyu Tercih Edeceksiniz?

• Muhafaza Memuru

Kullanılan: 26 19.4%
  • Muayene Memuru

Kullanılan: 19 14.2%
  • Büro Personeli (Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlükleri)

Kullanılan: 37 27.6%
  • Büro Personeli (Ticaret İl Müdürlükleri)

Kullanılan: 29 21.6%
  • Büro Personeli (Döner Sermaye)

Kullanılan: 23 17.2%

• Kullanılan toplam oy
    134
  • Anket kapatılmış .

Kubra21

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
Maliye
Bugün rüyamda kazanmadığımı gördüm morelim çok bozuk sanki bugün açıklayacaklar
Hocam rüyalar tersine çıkarmış bozmayn moralinizi Allah'ın izniyle bu gruptaki herkes kazandım kazandım yazacak pozitif dusunelim

Kaptann

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
Diğer
Konu dışı gümrük büro personeli lisans maaşını bilen var mı aramızda ?

Azygos81

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Galiba iyice vesvele yapmaya başladım hep mülakatlar olumsuz olunca teşekkürler inşallah hepimiz kazanırız

Nisa Öz

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Cumhuriyet Ünv.
Bölüm
İktisat
ben kazanayamayacağımı biliyorum mülakatım kötüydü bana göre ama benimle aynı durumda olan @Niloya nın ve özellikle 7-8 yıldır bekleyen arkadaşlarımızın kazanmasını çok isterim. Neredeyse 10 senelik kpss emeğinin son durağı gümrük olacak ve artık bir şeyleri bekleme derdi kalmayacak :(
kim bilir belki bu beklemeleri de özleriz.

voodoo

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Ön Lisans
Üni
Adıyaman Ünv.
Bölüm
Sosyal Hizmet
ben haftaya bugün diyorum
hem 21 eylül de tam 2 ay oluyor

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
ben kazanayamayacağımı biliyorum mülakatım kötüydü bana göre ama benimle aynı durumda olan @Niloya nın ve özellikle 7-8 yıldır bekleyen arkadaşlarımızın kazanmasını çok isterim. Neredeyse 10 senelik kpss emeğinin son durağı gümrük olacak ve artık bir şeyleri bekleme derdi kalmayacak :(
Hayatımın son 7 senesi beklemekle geçti.en güzel yıllarım zehir oldu çoğu zaman.hayatta özlemeyeceğim tek kavram bişeylerin sonucunu beklemek bundan sonra... siz bunu özleyeceğinizi düşünüyorsanız ne mutlu size...

Doğan_bzkrt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
Günaydın arkadaşlar. Daha önce hiç duyum paylaşmadım. Daha önce aynı mahallede yaşadığım bir ablamla konuştum. Yanlış bilgi vereceğini sanmıyorum. Şu an Ankarada çalıştığı için özellikle ekran görüntülerini paylaşmak için izin aldım ve problem olmayacağını söyledi. İçinizi rahatlatma açısından paylaşıyorum. İyi günler :)

Ekli dosyalar

Niloya

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Günaydın arkadaşlar. Daha önce hiç duyum paylaşmadım. Daha önce aynı mahallede yaşadığım bir ablamla konuştum. Yanlış bilgi vereceğini sanmıyorum. Şu an Ankarada çalıştığı için özellikle ekran görüntülerini paylaşmak için izin aldım ve problem olmayacağını söyledi. İçinizi rahatlatma açısından paylaşıyorum. İyi günler :)
Tesekkur ederiz.ozaman en gec haftaya aciklanir 20 gunu bulmaz.cunku guvenlik sorusturmalari bitmis oldugunu bircok duyumda soylediler.ee birdada bitince demis yA .bitmis o eli kulaginda:rockcu:

Niloya

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
@Nisa Öz
Mulaktin kotumu iyimi oldugunu bence biz bilemiyoruz.hic ona takilip canini sıkma .mulakati kotu gecti diye bayilip ayilan bi arkadasim kazandi 3yillik memur simdi.o hic belli olmuyor.ben Allahtan istiyorum .artik bizim baska sansimiz yok.dibi görduk.hersey duayla.gercekten ihtiyaci olnalar oncelikli kazanir amin.

Son düzenleme:

Azygos81

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Benimde çok iyi değildi ama beklemek ümitlendiriyor ben bir daha KPSS girmeyecek yaş oldu35 son mülakatımdı 2016 KPSS hazırlanırken en çok üzüldüğüm iki yaşında kızımı bir sene boyunca anneme bırakmak zorunda kalmam ben kızımla yaşayamadığım bir seneye üzülüyorum böyle olumsuz sonuçlar alınca

Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar hepinize hayırlı cumalar bi sorum olacak KPSS puanının düşük olması(73) şansımızı azaltırmı nasıl bi hesaplama var . Hakeden kazansın .dün guyu bir puanla kaçırdım moral bozuk ama genede şüphesiz olan Allah büyük..

simnis

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bende yaş sınırına takılanlardanım. Eğer kazanamazsam ve 30 yaş sınırı kalkmazsa bir daha başvuramıyorum.

Niloya

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar hepinize hayırlı cumalar bi sorum olacak KPSS puanının düşük olması(73) şansımızı azaltırmı nasıl bi hesaplama var . Hakeden kazansın .dün guyu bir puanla kaçırdım moral bozuk ama genede şüphesiz olan Allah büyük..
Kpss ve mulakat puan ortalamasi aliniyor.

simnis

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Çok az bir kısıma etki eder diye tahmin ediyorum. Mülakata kalanların yuvarlak hesap yüzde 65'i puan olarak 75 puan ve altında. Yine yüzde 25 civarı 75-80 arası puanda. 10 kişide 1 kişiyi etkiler etkilerse.

Azygos81

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Referanslı adamın burda işi olmaz bence .bir kere ihtiyaçı yoktur.bizim gibi dayısı olmayanlar burada yıllardır işsiz kardeşim. Adam birine sormuş duyum almış altında başka şey aramayın şeytan su mübarek günde dürtmesin