BEKLEMEDE GTB 1750 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI - 2018

Hangi Kadroyu Tercih Edeceksiniz?

• Muhafaza Memuru

Kullanılan: 26 19.4%
  • Muayene Memuru

Kullanılan: 19 14.2%
  • Büro Personeli (Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlükleri)

Kullanılan: 37 27.6%
  • Büro Personeli (Ticaret İl Müdürlükleri)

Kullanılan: 29 21.6%
  • Büro Personeli (Döner Sermaye)

Kullanılan: 23 17.2%

• Kullanılan toplam oy
    134
  • Anket kapatılmış .
Eğitim
Lisans
Üni
Trakya Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Çok az bir kısıma etki eder diye tahmin ediyorum. Mülakata kalanların yuvarlak hesap yüzde 65'i puan olarak 75 puan ve altında. Yine yüzde 25 civarı 75-80 arası puanda. 10 kişide 1 kişiyi etkiler etkilerse.
Teşekkür ederim hocam sağolun ne diyeyim hakkımızda hayırlısı olsun

Doğan_bzkrt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
Referanslı adamın burda işi olmaz bence .bir kere ihtiyaçı yoktur.bizim gibi dayısı olmayanlar burada yıllardır işsiz kardeşim. Adam birine sormuş duyum almış altında başka şey aramayın şeytan su mübarek günde dürtmesin
Referansım olsa benim ne işim var burda. Kazanmanın rahatlığı ile bekler dururdum. Ha şimdi açıklanmış ha 6 7 ay sonra. Benim konuştuğum abla sıradan bir muhafaza memuru.

Azygos81

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bende bunu anlatmaya çalıştım referanslı adam bir yerlerde çalışıyordur zaten mülakat sonucu beklemez

Doğan_bzkrt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaş gerekeni solemiş,tesekkurler.
Referans tabiri çok başka yere gidiyor o yüzden sordum ben de. Sizin duyum aldığınız referansınızın söyledikleri daha önemlidir tabi. Sonuçta komisyona çok yakın biri. Ben de sizin söylediklerinize güveniyorum. Benim duyumu boşverin :)

manisalı

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Yüzüncü Yıl Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Referans deyince sizin aklınıza torpil gelebiliyor olabilir...Ama asıl anlamı şudur:
bir metinde öne sürülen bir sözün, düşüncenin, aktarılan bir bölümün vb. alındığı kaynak....takao arkadaşımda bunu kastetti...

Doğan_bzkrt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
Referans deyince sizin aklınıza torpil gelebiliyor olabilir...Ama asıl anlamı şudur:
bir metinde öne sürülen bir sözün, düşüncenin, aktarılan bir bölümün vb. alındığı kaynak....takao arkadaşımda bunu kastetti...
Ben zaten ne demek istediğini sordum ve cevabını aldım. Kötü niyetli biri olduğunu düşünseydim cevap dahi yazmazdım arkadaşa. Hepimiz aynı yolun yolcusuyuz.

incir reçelim

Kısa bir mola
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Annem rüyasında kalabalık bir grubun ellerinde kağıtlarla merdivenlerden yukarı çıktığını görmüş aralarında bende varmışım. Gümrüğe mi yorsam bilemedim
Anne gördüyse Kesin çıkar hadi hayırlı olsun :)

Arkadaşlar net tarih bilgisini komisyonda bilmiyor zira karar verilmesi için talimat yok. Kasım ataması falan diyen olmuş o kadar uzamaz. Genel kanı bu ay içerisinde açıklama olacağı yönde.

Beklemek zor.

nemezth

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar ben 1547 nolu telefonu aradım bugün kesinlikle açıklanmayacak ama büyük ihtimalle hafta içi açıklanır dediler
Acaba bakan hanımın arjantin dönüşünde imzalama olur diye mi düşündüler de böyle söylediler