BEKLEMEDE GTB 1750 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI - 2018

Hangi Kadroyu Tercih Edeceksiniz?

• Muhafaza Memuru

Kullanılan: 26 19.4%
  • Muayene Memuru

Kullanılan: 19 14.2%
  • Büro Personeli (Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlükleri)

Kullanılan: 37 27.6%
  • Büro Personeli (Ticaret İl Müdürlükleri)

Kullanılan: 29 21.6%
  • Büro Personeli (Döner Sermaye)

Kullanılan: 23 17.2%

• Kullanılan toplam oy
    134
  • Anket kapatılmış .

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer

Man Of Steel

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
İktisat
Arıyorum günlerdir arkadaşlar , bugün de 2 defa aramıştım açmamışlardı gene aradım daha yeni açtılar saolsunlar, sordum İşte özellikle 1750 lik alımımızı belirterek ,. 1750 kişilik mülakata girdim ne zaman açıklanır dedim, çalışmalar devam ediyor dedi, bu aralar açıklanır mı peki dedim, bize gelen bir bilgi henüz yok dedi, peki sizce ne kadar sürer dedim bazı arkadaşlar aramış haftaya açıklanır demişsiniz dedim, hayır öyle bir durum yok çalışmalar devam ediyor daha da uzayabilir dedi, ben de yani tam olarak anlamadım İşte nasıl yani kasım aralığı bulabilir mi dedim, evet bulabilir dedi .

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Kısık sesli bir bey miydi konuştuğunuz, bana da o denk geldi benzer şeyler söyledi geçen gün :) Sanırım arkadaşlara başka birisi denk geldi
Arıyorum günlerdir arkadaşlar , bugün de 2 defa aramıştım açmamışlardı gene aradım daha yeni açtılar saolsunlar, sordum İşte özellikle 1750 lik alımımızı belirterek ,. 1750 kişilik mülakata girdim ne zaman açıklanır dedim, çalışmalar devam ediyor dedi, bu aralar açıklanır mı peki dedim, bize gelen bir bilgi henüz yok dedi, peki sizce ne kadar sürer dedim bazı arkadaşlar aramış haftaya açıklanır demişsiniz dedim, hayır öyle bir durum yok çalışmalar devam ediyor daha da uzayabilir dedi, ben de yani tam olarak anlamadım İşte nasıl yani kasım aralığı bulabilir mi dedim, evet bulabilir dedi .

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
YA YAKIN ZAMANDA AÇIKLANACAK BELLİ ETMEK İSTEMİYOLAR YA DA OYUNCAKLARI OLDUK :)

Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar.herkesin hakkında şimdiden hayırlısı olsun.Kesin bilgi almadığınız sürece yazmazsanız iyi olur.Ben beklentimi yılbaşı olarak tutuyordum ancak bu siteye denk geldim stres oldum.Kendinize boş yere stres yapmayın.Zamanı gelince açıklanacak zaten.İş e girin çalışın,tatile gidin,kursa gidin vs birşeyler yapın.Boş evde oturarak buraya yazmayın ki başkalarını da etkilemeyin.teşekkürler.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
MEMURLAR HABER YAPMIS .

BİRİSİ DE

''BUGUN SISTEME GIRECEKLER BI SORUNLA KARSILASILMIS BOS YERE UMITLENDIRMEK ISTEMEM KIMSEYI AMA HERSEY BITTI SADECE SISTEME GIRISLERINI BEKLIYORUZ''

YAZMIS.

Kaptann

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Bülent Ecevit Ünv.
Bölüm
Diğer
Bugün sisteme girilicek diyen kim kaynak nedir ?
MEMURLAR HABER YAPMIS .

BİRİSİ DE

''BUGUN SISTEME GIRECEKLER BI SORUNLA KARSILASILMIS BOS YERE UMITLENDIRMEK ISTEMEM KIMSEYI AMA HERSEY BITTI SADECE SISTEME GIRISLERINI BEKLIYORUZ''

YAZMIS.
MEMURLAR HABER YAPMIS .

BİRİSİ DE

YAZMIS.

simnis

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
memurlar.net 8 kamu kurumunda çarklar dönmüyor diye haber yapmış. Ticaret Bakanlığının da Nisan alımının sonuçlarını açıklamadığını yazmış. Forumda biri bugün sisteme girileceğini ama bir sorunla karşılaşıldığını yazmış. Önce ki alımın sonuçlarıdır ama insan ikisi bir açıklanır diye de umut ediyor işte. Açıklanacağını yazan hangi alım olduğundan bahsetmemiş yorumda. Bir arkadaş 1750 kişilik alım mı diye sormuş. Cevap verir sanırım birazdan iddia eden.

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer

manisalı

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Yüzüncü Yıl Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
listelerin girilmesi bekleniyor diyen kişi dün ''yarın açıklanabilir içeriden bilgi aldım'' demiş...umutlar şelale ;)

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer