GTB 2018/2 **DUYUM**

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Gümrük mülakat sonuçları ile ilgili herhangi bir duyumu olan arkadaşlarım artık buraya yazsın sadece. Ortalık karışıp, düzen bozulmasın. Duyumlardan rahatsız olan arkadaşlarım siz de buraya bakmayın. Bitsin bu gerginlik artık :)

Eğitim
Lisans
Üni
Çankırı Karatekin Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Gümrük mülakat sonuçları ile ilgili herhangi bir duyumu olan arkadaşlarım artık buraya yazsın sadece. Ortalık karışıp, düzen bozulmasın. Duyumlardan rahatsız olan arkadaşlarım siz de buraya bakmayın. Bitsin bu gerginlik artık :)
Ben dün aradım sonunda telefonu actilar hocam. Komisyonlarımiz yoğun bir şekilde çalışıyor ama tarih veremem dedi. Diğeri gibi 4 ay sürer mi dediğimde ise beyefendi yok o kadar süreceğini sanmıyorum dedi.

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
İnşallah hocam, bana da eylül bitmeden göreceğiz gibi geliyor ama his sadece belli olmaz tabii :/
Ben dün aradım sonunda telefonu actilar hocam. Komisyonlarımiz yoğun bir şekilde çalışıyor ama tarih veremem dedi. Diğeri gibi 4 ay sürer mi dediğimde ise beyefendi yok o kadar süreceğini sanmıyorum dedi.

Eğitim
Lisans
Üni
Çankırı Karatekin Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
İnşallah hocam, bana da eylül bitmeden göreceğiz gibi geliyor ama his sadece belli olmaz tabii :/
Bana da öyle geliyor hocam. Söylentiler göre yeni hava alanı için yetiştirilmesi lazım bence...

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
gumruk muhafazanin guvenlik sorusturmasi icin eve gelip soruyorlar mı

Ahmed

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni