GÜMRÜK 2015/1 KURA SONUÇLARI BEKLEME SALONU

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Evet arkadaşlar. Uzun bir yolculuğun ardından son aşamaya doğru ilerliyoruz. İlanın yayınlanması, başvuru yapılması, mülakat listesine girilmesi, mülakata gidilmesi, mülakat sonuçlarının açıklanması derken kura sonuçlarının açıklanmasıyla başladığımız bu yolculuk son bulacak ve yeni bir yolculuk başlayacak. Hepimizin hakkında hayırlısı.

iibf kadro

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Evrakları teslim ettiğim memur bayramdan sonra is basi yaparsınız dedi ama pek ihtimal vermiyorum bu kadar erken olacağına.

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
Evrakları teslim ettiğim memur bayramdan sonra is basi yaparsınız dedi ama pek ihtimal vermiyorum bu kadar erken olacağına.
Hocam kura çekildikten sonra hemen başlayabiliyorsunuz. Yaşadığınız şehirden başka bir yere çıktıysa kuranız en geç 15 gün içinde başlamak zorundasınız. Geçen gün konuştuğum raportör arkadaş kuradan 10 gün sonra başladım dedi. Kuralarda temmuz ortası olsa temmuz sonuna iş başı yaparsınız :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Dostum erken dediğin tarih 20 temmuz pazartesi oluyor . Daha bir ay var nesi erken :)

ŞULE

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
kura sonuçları nasıl açıklanıyor gene liste halınde bakanlğn sitesinde mi yayınlancak yoksa farklı bi şekilde mi ?:kötü:

Ozy

Muhafaza Memuru
Eğitim
Lisans
Üni
Mehmet Akif Ersoy Ünv.
Bölüm
Yönetim Bilişim Sistemleri
kura sonuçları nasıl açıklanıyor gene liste halınde bakanlğn sitesinde mi yayınlancak yoksa farklı bi şekilde mi ?:kötü:
Kura sonuçları atama onayıyla birlikte yayınlanıyor internette daha önceki alımlardan çok aşina olmuştum :)

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Bir önceki büyük alımda mulakat tarihleri 1 ekim 1 kasım arası. Kura tarihi 6 ocak. Yani mulakatlardan 2 ay 6 gün sonra kura çekilmiş. 10 gün içinde de iş başı. Şimdi bunu bizim surece uygularsak mayıs 12 de mulakatlar bitti. İki ay sonra temmuz ortası yapar. Kura çekilince temmuz son haftası da işe başlanır diye düşünüyorum.

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Evrakları verirken bayan evrakların altına Bi numara yazdı ve fotosunu çek dedi bu numaradan takip edeceksin durumunu. Size de çektirdiler mi arkadaşlar?

caudron

my life is made of sand, it flows through my hand
Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Evrakları verirken bayan evrakların altına Bi numara yazdı ve fotosunu çek dedi bu numaradan takip edeceksin durumunu. Size de çektirdiler mi arkadaşlar?
evet benim orada olduğum esnada herkese söylediler

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
İnşallah başlayacağız arkadaşım çoğu gitti azı kaldı. ;)