Gümrük Alımı

kuşçubaşı

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Gümrük ne zaman alıma çıkacak duyum alan var mı arkadaşlar? İnşallah merkezi atama ile çakışmaz..

ben merkezı ıle cakısmasına razyım.yeterkı ptt ıle aıle danısmanlıgıda cakısmasın

[QUOToban, post: 106433, member: 724"]ben merkezı ıle cakısmasına razyım.yeterkı ptt ıle aıle danısmanlıgıda cakısmasın[/QUOTE]
Aile danismani İİBF mi olacak sanki

Carsi78

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
bir sürü gümrük başlığı var bir toplansa ve tek yerden takip yapılsa iyi olmamı

Aile danışmanlığı bizden almıyor ki ne alaka çakışması ise kötü işe yaramaz ki yüksek puanlıların işine yarar
göreceğiz kimden alacaklarını ,4001 de olabılır.... iş ve meslek danısmanlığını da ceko mezunlarının sadece yapması gerekıyordu eger sosyolog yada psıkolog alırlar dıyeceksenız kanka.... sydv nın aıle hekımı versıyonu gıbı olacagını dusnuyorum,duyduklarıma gore yorumum bu sekılde :) kaynak dersen ank da uzman yard kurumun :)

silya1984

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
göreceğiz kimden alacaklarını ,4001 de olabılır.... iş ve meslek danısmanlığını da ceko mezunlarının sadece yapması gerekıyordu eger sosyolog yada psıkolog alırlar dıyeceksenız kanka.... sydv nın aıle hekımı versıyonu gıbı olacagını dusnuyorum,duyduklarıma gore yorumum bu sekılde :) kaynak dersen ank da uzman yard kurumun :)
Ama açıklndı ki hangi bölümden alcaklarını sosyoloji psikoloji sosyal hzmler ve pdr bölümüydüü kii iibf mümkün değil hini duruyo artık

Ama açıklndı ki hangi bölümden alcaklarını sosyoloji psikoloji sosyal hzmler ve pdr bölümüydüü kii iibf mümkün değil hini duruyo artık
bu ıslr son dakıka da degısebılır kardes :) senın dedıgınde makul 15 ocakta oyle soylendı

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
gümrük hakkında arastırma yapan varmı muayene muhafaz memur ?