gümrük döner sermaye

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında magdurkpssli tarafından paylaşıldı.

1. magdurkpssli

magdurkpssli Yeni Üye

Ödül Puanları:
    1
    ya arkdaşlar şöyle bir sorun var bende..şimdi ben normalde 16 aralıkta asker olacaktım....yani ilk önce askere gidip sonra işe başlamayı düşünüyordum... Fakat fikrimden caydım..askerliği tecil ettirmek için şubeye gittim bana dediler ki kurumdan şöyle bir belge alınız.. .... ünvanlı memuriyetin sözlü mülakatını kazandım ve atama sürecim devam ediyor..diye bir belge....sonra kuruma gittim bana verdiler ..... ünvanlı memuriyetin sözlü mülakatını kazandıgı tespit edilmiştir.. .Sırf devamında atama süreci yada işlemi devam ediyor diye ibare olmadıgından askelriğim tecil olmuyor....Bununla birlikte tekrar kuruma gidiyorum bizim verebileceğimiz formatt bu diyor.. ne yapacagımı şarşırım.. böyle bir durumda olan var mı ?

2. smoke

smoke Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    okumuş adama askerlik nedir yap kurtul 5 ay 5 gün :D senin durumda olan kimseye raslamadım üzgünüm

3. magdurkpssli

magdurkpssli Yeni Üye

Ödül Puanları:
    1
    hallettim o durumu... kuruma gittim böyle böyle... sadece sözlü mülakat kazanmıştır belgesi verince askerlik tecil olmuyo dedim... Allah razı olsun ilgilendiler... Sözlü mülakatı kazanmıştır ve atama işlemlerinin devam ettiği tespit edilmiştir belgesi alınca askerlik şubesi hemen erteledi...fakat 1 sonraki celbe kadar o da şubat ayı.. orada da müdür eğer sen bana lazımsın askere gidemezsin derse bu sefer aday memurluktan dolayı askerliğim tecil olacak...şükürler olsun Rabbim olmayanlara nasip etsin...

Sayfayı Paylaş