GÜMRÜK KURA ÇEKİMİ CANLI YAYIN LİNKİ! (LİNK 2. KEZ DEĞİŞTİ!!!)

beko42

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar kura çekimini @İskndr_06 arkadaşımız USTREAM uygulaması ile canlı yayınlayacak.

Tabi kuranın çekileceği salonda 3g internetin çekmesi durumu önemli inşallah iyi çeker biz de güzel güzel izleriz :)

Kura çekimini izleyebilmek için yapacağınız 3 alternatif var

1. Kura başlama saatine yaklaşırken, http://www.ustream.tv/channel/iskender-aksoy hesabını takip edebilirsiniz

2. Twitterdan [BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]https://twitter.com/iskender_aksoy[/BCOLOR] hesabını takipleyin, canlı yayın başladığı anda oraya yayının linki düşecek ve NORMAL BİLGİSAYARLARIMIZDAN BİLE kura çekimini rahatça izleyeceğiz [BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]:)[/BCOLOR]

3. alternatifimiz de twitter ya da periscope üzerinden takip edebileceğiniz @Ozy arkadaşımız da periscope üzerinden yayın yapacak. kendisini twitter ya da periscopetan oguzgokk kullanıcı adını aratarak bulabilirsiniz.

sorusu olan varsa buyursun lüffen

Edit: bu arada yayin bittikten sonra kacirdim diye uzulmeyin. Yayin linklerinden yayin kaydina ulasabilirsiniz.

Son düzenleme:

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
Tamamdır takibe aldım inşallah 3G iyi çeker de izleyebiliriz :)

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat

beko42

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bu arada yayin bittikten sonra kacirdim diye uzulmeyin. Yayin linkinden yayin kaydina ulasabilirsiniz.

beko42

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar canlı yayın linki değişti. Lütfen başlığın ilk iletisini okuyun

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Tamamdır arkadaşım sağol ;)

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Ustreamdan deneme kaydı yaptı mı iskender arkadaş. Perescope da goruntu pek iyi değildi.

Madame Bovary

Tüketici Hekem Heyeti Raportörü
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Enaaa ciddi mi soruyon :D Sen gerçi yoktun ortalıkta yarın saat 1 de yeni memleketini öğreneceksin madame :)
Aaa gerçektenmi kalpten giderim bak :) Yoktum ya malum türk kızlarının ata sporu bayram temizliklerinde altın madalya alma derdindeydim :) Senin nasıl oldu o günden beri soramadım ?

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
Aaa gerçektenmi kalpten giderim bak :) Yoktum ya malum türk kızlarının ata sporu bayram temizliklerinde altın madalya alma derdindeydim :) Senin nasıl oldu o günden beri soramadım ?
Valla sizi bir yollayayım da o zaman anlayacam sıra geliyor mu gelmiyor mu :) Bilgi vermiyorlar hiç aradığımda gerekli görüldüğünde yedek alımlarında sizi telefonla ve adresinize tebligat ile bilgilendireceğiz evrak hazırlayacaksınız. Şu an bilgi veremem diyorlar :)

Madame Bovary

Tüketici Hekem Heyeti Raportörü
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Valla sizi bir yollayayım da o zaman anlayacam sıra geliyor mu gelmiyor mu :) Bilgi vermiyorlar hiç aradığımda gerekli görüldüğünde yedek alımlarında sizi telefonla ve adresinize tebligat ile bilgilendireceğiz evrak hazırlayacaksınız. Şu an bilgi veremem diyorlar :)
Halbuki gelen giden bellidir sırf gizem yaratmak için :D