Gümrük kura çekimi canlı yayın

mlyc2007

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar Gümrük Bakanlığı'nın kura çekiminde bulunamayacak arkadaşlar için Periscope'tan canlı yayın yapmayı düşünüyorum. Buyrun takip edin. Baştan sona orda olucam İnşallah.

Twitter @iiFB_mly
periscope @baskent

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
1,5 ay sonrasına randevu dıyorsunuz :)

mrjul

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Mustafa Kemal Ünv.
Bölüm
İktisat
İşte bu süper olur :)

mlyc2007

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Arkadaşlar Gümrük Bakanlığı'nın kura çekiminde bulunamayacak arkadaşlar için Periscope'tan canlı yayın yapmayı düşünüyorum. Buyrun takip edin. Baştan sona orda olucam İnşallah.

Twitter @iiFB_mly
periscope @baskent
edit: Başka birileri de el atsa bu işe iyi olur çünkü benim zenfone umla bugün deneme yayını yaptım ve görüntü sorunu yaşadım biraz araştırdığımda bu sorunun zenfonelarda yaşandığını öğrendim, eğer sorun giderilmezse yayın yapamayacağım lütfen birileri el atsın bu işe, çünkü beni ekleyen 5-6 kişi oldu dediğim gibi sorun devam ederse onları da ona yönlendiririm,

mlyc2007

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Ben yapacaktım ama zenfone da sorun var görüntü silik ama fotoğrafını çekip siteye yüklerim İnşallah.

mrjul

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Mustafa Kemal Ünv.
Bölüm
İktisat
emanet bir başka telle gidip yapsan olmamı :D

mlyc2007

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
:D:DKardeş aklıma geldi ama bütün komşular sağda solda tatilde kardeşimin de zenfone u var onda da olmadı kuzenimde iphone var o da staja gitti, fazla samimi olmadığım birinden isticem ama ona da iki saat dert anlat falan, hem biraz yüzsüzlük olacak. Anlayacağın her yolu denedim ama hepsi çıkmaz sokak. Bu arada Van Persie tüm renktaşlarıma hatta tüm ülkeye hayırlı olsun. :D:D

mekanuma

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
en dertsizi ekrana çıkan listelerin fotosunu çekip atmak :) temiz dertsiz hem böylece akıllı teli olan olmayan twitter kullanan kullanmayan herkese ulaşılmış olur :)

betül t

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben denerim arkadaşlR zaten yerleşemedim arkdsm icin gitcem yayında acabilirm fakat salonun durumu nasıl olcak bilinmez:)