Gümrük Muayene Tercihi

şahin zekeriya

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Erzincan Ünv.
Bölüm
İşletme
Gecenkı alımda bır puanla kacırdım bu sefer olacak inşallah 83.9

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
valla hocam kimse ne gelir diyebilir size ne de gelmeyebilir..çünkü muayene çok karışık yüksek puanlılar yazmaktan korkuyor ..

şahin zekeriya

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Erzincan Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam çok kişinin canı yanacak guy alımındada boyle spekule ettıler 76 alan sınava gıremezken 73le sınava gıren olacak belkıde guy olacak bana 81 le mersıne basvurma gelmez dedıler hiç dınlemedım geldı. Bu gumrukte de cok kısı ah vah edecek inşallah herkesın gönlünce olur her şey

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam çok kişinin canı yanacak guy alımındada boyle spekule ettıler 76 alan sınava gıremezken 73le sınava gıren olacak belkıde guy olacak bana 81 le mersıne basvurma gelmez dedıler hiç dınlemedım geldı. Bu gumrukte de cok kısı ah vah edecek inşallah herkesın gönlünce olur her şey
aynen öyle hocam katılıyorum..yani gidişat böyle olursa memurlukta çok yığılma olacak gibi..yüksek puanlılar risk almaz memuluğa çöker gibi duruyor şuan

şahin zekeriya

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Erzincan Ünv.
Bölüm
İşletme
Hocam kısmette ne varsa o olur gecenkı alımda abım gumruk memuru vanda o muayene dedıgı için basvurmustum sımdıde muayene diyor yıne muayene yazacam foruma takılırsa ınsanlar benım ısıme gelır muayene duser benım puana ama yazık ınsanlara üzülüyorum bos yere uzulduklerını okudukca ama gorursun bak cok yanılacaklar puanlar bır ıkı puan asagı cekılecek

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
şu taban puanlar bi açıklansın çoğu kişinin tavrı değişir

şahin zekeriya

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Erzincan Ünv.
Bölüm
İşletme
83.9 ile yazacak mısın cidden. Azıcık cesaret alayım bende senden :) Korkumuzdan kaldık ortada sudan çıkmış balık gibi :/
Hocam su atama bitsin puanlara bakıp karar vermek gerek ama ben muayenede kararlıyım abım vanda gumruk memuru muayene de muayene dıyor

Eğitim
Lisans
Üni
Fatih Ünv.
Bölüm
İktisat
83.9 muayene gelmez arkadaşlar ama borsada yatırımcı tipleri vardır buda onun gibi risk alıp çok şey kazanmak ya da kaybetmek az risk alıp az kazanmak gibi

şahin zekeriya

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Erzincan Ünv.
Bölüm
İşletme
83.9 muayene gelmez arkadaşlar ama borsada yatırımcı tipleri vardır buda onun gibi risk alıp çok şey kazanmak ya da kaybetmek az risk alıp az kazanmak gibi
Yahu marmara kazım nerden bılıyon basvurular sana mı yapılıyor... Guy da 73 puan alana hıc sıra gelmez dıyorlardı bursaya arkadasımın yerıne bavuru yaptım geldi 77 ıle sınava gırmeyecek var kımse neyın ne olacagını bılemez. " KÛN FE YEKÛN "

Eğitim
Lisans
Üni
Fatih Ünv.
Bölüm
İktisat
Yahu marmara kazım nerden bılıyon basvurular sana mı yapılıyor... Guy da 73 puan alana hıc sıra gelmez dıyorlardı bursaya arkadasımın yerıne bavuru yaptım geldi 77 ıle sınava gırmeyecek var kımse neyın ne olacagını bılemez. " KÛN FE YEKÛN "
Neye yapiyosan yap arkadaşim ilan çıktıktan sonra buralara başkaları dolmaya başladı nedense sürekli bi yönlendirme pesindeler mulakata kalınca sanki kazanilicak zaten alinacaklarin %80 i bellidir merak etme sen kalan %20 içinde bu kadar cabaya gerek yok

şahin zekeriya

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Erzincan Ünv.
Bölüm
İşletme
Kardeş ben yonlendırme yapmıyorum tum yorumlarımda kendı ıstedıklerıne içlerinden gelene yonelmelerını baskalarının dedıklerıne kulak asmamalarını öneriyorum ıkıncı olarak % 80 ı bellıdır dıyosun kafan ıyı galıba son olarakta bu işe kımın benden daha çok ıhtıyacı varsa Rabbim ona nasip etsin bu da sana son cevabım ıyı gunler

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
Bence @Mustor un yaptığı anket sok sonuç doğuracak memurluk baya yükselecek , mustor hocam memurluk muayeneyi geçer mi:) ?

jamiryoo

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Hocam kısmette ne varsa o olur gecenkı alımda abım gumruk memuru vanda o muayene dedıgı için basvurmustum sımdıde muayene diyor yıne muayene yazacam foruma takılırsa ınsanlar benım ısıme gelır muayene duser benım puana ama yazık ınsanlara üzülüyorum bos yere uzulduklerını okudukca ama gorursun bak cok yanılacaklar puanlar bır ıkı puan asagı cekılecek
hocam puan kaç ?

jamiryoo

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Hacettepe Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
benimde 84,1 , yine vanda gümrükte muhafaza memuru olan arkadaşım muane yaz kesin gelir dedi, kaldık ortada şimdide yaz diyor . yok dil bir defa yanar hocam