Gümrük Muhafaza Memurluğu KAzanan Adaylar.. ;)

sanches

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bi Başlığımız Olsun Ufaktan Toplanalım Burada Kurayı Bekleyelim,Hem CAnlı Yayında Olacakmış.. ;)

Ozy

Muhafaza Memuru
Eğitim
Lisans
Üni
Mehmet Akif Ersoy Ünv.
Bölüm
Yönetim Bilişim Sistemleri
Bende canlı yayın yapabilirim bu arada biri kasarsa diğerinden devam edersiniz :):) periscope : oguzgokk:)

sanches

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Anlasildi hocam bu isi organize edelim ciddi ciddi ;)

cenk coban

VİP Üye
Kadrolu Üye
hepinizi tebrik ediyorum. 2 defa elendim bu muhafazadan. o kadar cok ıstemıstım kı atanmayı demekkı kısmet degılmıs :) inş benden daha cok ıse ıhtiyacı olan arkadalarımız atanmıstır..

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
İktisat
[Q
hepinizi tebrik ediyorum. 2 defa elendim bu muhafazadan. o kadar cok ıstemıstım kı atanmayı demekkı kısmet degılmıs :) inş benden daha cok ıse ıhtiyacı olan arkadalarımız atanmıstır..
kardesım Allah su hayırlı mubarek gunde gonlune gore versın.Umarım dıledıgın yere atnırsın.Allah'm sen su acız kulunu su mubarek gunde gerı cevırme.amin...bılıyorum ben ne desem sana bos gelecek ama sabrın sonu selamettır..

Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
arkadaslar ınsallah kurada ESENDERE cıkar bahtıma ..sızde dua edın benım adıma.ESKiŞEHİR'DEN ESENDERE'ye...
MEHMET AKSU ile ikinizi uzun zamandır takdır edıyorum..ıkınızde muhafaza memurlugunu cok ıstıyordunuz ama sen kazandın MEHMET kazanamadı.umarım MEHMET'te ıkıncı gumruk atamasında kazanır...ınsallah ıstedıgın ESENDEREyi de kazanırsın...

Bursalı Caner

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Eskişehir Osmangazi Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaslar ınsallah kurada ESENDERE cıkar bahtıma ..sızde dua edın benım adıma.ESKiŞEHİR'DEN ESENDERE'ye...
insallah kardesım.Allah gonlune gore versın.burda tanıstıgım ıyı ınsanlardan bırısın..ben ıl tıcaretı kazanamadım ama senın adına cok sevındım.eskısehırlı ınsanlar zaten sıcak kanlıdır orda unıversıte okudugum ıcın bunu bılıyordum ama senınle tanısınca bu tezımde yanılmadıgımı farkettım.umarım ESENDERE'ye gıdersın

Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
nedense içimden Cilvegözü ve Mürşitpınar geçiyor :)
Ama her şeyin hayırlısı ..Allah hekesin gönlüne göre versin ...

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat

aysecan

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Maliye
Sizin adınıza sevındım.Hani mülakat günü önlisanstan bir kız gordum onunla tanıscam diyordunuz ya o kızı bulabildiniz mi merak ettim açıkcası

scarface

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Ali SOYDAN isimli kisi torpil yaptigini kesin oldugunu forumda soylemisti. Listede adi varmis. Adetini...

mehmets

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yaptı yapmadı bilemem ama o listeler herkese açık listeler. Birinin o ad soyad ile üye olması o olduğunu göstermezki baya trollemişti kendisi o dönem. Çokta dikkate alınmaması gerek o hesap sahibi kim ise.