gumruk mulakat yeri?

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ankarayi bilen arkadaşlar mülakata giderken aştıden mi yakın olur yoksa tren garindan mi?yardımcı olabilecek olan var mi ?

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
astiden daha yakin armadaya kadar yuru onun onunden gecen otobuslerin cogu geciyor ordan :)

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Nicknick arma dedigin yer neresi ?yürüyerek kaç dakikada varirim.ordan geçen otobüslere gümrük desem bilirler herhalde demi?

ANKARA'DA AŞTİ İNERSEN ANKARAY METROYA BİN KIZILAYA GEÇ KIZILAYDA ÜMİTKÖY METROSUNA BİN TARIM BAKANLIĞI DURAĞINDA İN
ANKARA'DA GAR'DA İNERSEN MALTEPE METRO DURAĞINDAN METROYA BİN KIZILAY GEL KIZILAYDA ÜMİTKÖY METROSUNA BİN TARIM BAKANLIĞI DURAĞINDA İN

İKİSİNDE ORTALAMA 25 - 30 DAKİKADA MÜLAKAT YERİNDE OLURSUN

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Marmarali senin anlattigin yere göre de tren garindan daha yakın oluyo..kizilaya tren gari yakın değil mi..herkes farklı anlatiyo.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
@beteriktisat bu kadar takılacak karısık bır yer degıl astıden daha yakın keza ıkısıde eskısehır yolu uzerınde sayılır. arkadasların armada dedıgı yer astıye cok yakın astıden cıkınca sağ tarafında kalıyor kıme sorsan gosterır yuruyerekte 7-8 dk da armadanın onunde olursun. tarıf verıyorum yaz aynen uygula!

Aştıde otobusler geliş katı olarak alt katı kullanır bır kat yukarı gidiş katına cıkacaksın once (bılet satıs yerlerinin olduğu kat gorunce anlarsın zaten) bu kattan dışarı çıkacaksın ve sağa doğru yürümeye başlayacaksın ana yola çıkan yolu takip et ve arabaların geçtiği anayola çıktın (gorunuyor karsında yol) yıne sağdan devam et yol sağa dogru kıvrılıyor tam sağdan kıvrılan yoldan devam et bu yolda yururken tam onune yuruyerek geldıgın ılk buyuk bına zaten armada uzerınde yazar armadanın az ılerısınde bır ust gecıt var yıne gorunuyor onu az gecınce durak var oradan otobusler dolmuslar gecer mavı olanlar ego otobusudur kartla calısırlar dıgerlerının hepsı paralı sıncan etımesgut umıtkoy eryaman falan yazanların hepsı aynı yoldan gecer zaten gıdecegın yerde onunde bekledıgın yolun tam ustunde karsıda kalıyor. ostobuse bınerken soyle mutlaka bılırler gumruk bakanlıgı ama bılmeyene denk gelırsen sol tarafı takıp edersen solda buyuk bır camı goreceksın dıyanetın hemen yanında oluyor camıyı gecınce ılk durakta ın camıyle aynı sırada gumruk bakanlıgı karsıda yanı. daha detaylı anlatılması mumkun degıl bu sekılde oraya ulasmamanda mumkun degıl eger gec kalırsan arası cok uzak degıl taksıde cok delı para yazmaz 10-15 TL arası bırsey cıkar.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Mülakat yeri neresi ki :) gerçi arkadaslar baya detaylı anlatmıs rahat bulursun bu sekilde.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
valla arkadas panık yapıyor galıba bende detaylı yazdım yuruse aynı yoldan yıne 1 saat bıle surmez :D esımın de yol yon olayı sıfır o nedenle navıgasyon gıbıyımdır :D
Faruk eczanesi :) :)

panik yapacak durum yok ki kimseye sormasına bile gerek yok tarifleri okudum.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
olabilir :) :) :) eskiden navigasyonlar yoktu tabi sizin gibi bilenler vardı :)
o or....yu mu dınlıcen benı mı dınlicen :D hahaha yaa sabah sabah ıyı guldum yok bızde navıgasyon falan ama canım kocam kendısı kapalı otoparktan bıle zor cıkar :D

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
o or....yu mu dınlıcen benı mı dınlicen :D hahaha yaa sabah sabah ıyı guldum yok bızde navıgasyon falan ama canım kocam kendısı kapalı otoparktan bıle zor cıkar :D
he he :) o muhabbet zaten bomba :) navigasyona ihtiyacı yok ki enisteyin :) iyi ki yok yoksa sizde de kavga çıkar :)

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yelkenli süper anlatmissin Saol arkadaşım koptum ayrıca yazdiklariniza :))