Gümrük Mülakatı ve Askerlik?

ugedik1

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar ayın 8 inde gümrük muhafaza mülakatına gireceğim ve şubat celp döneminde de askere gideceğim. Askerlik mülakata bi engel çıkarır mı? Aynı zamanda mülakatı kazanmam durumunda herhangi bir problem olurmu? bilen arkadaşlar bi yardım ederseniz çok memnun olurum

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bak bir arkadasim gecen alımda Mayis ayinda askere gidecekti bu yüzden basvurmak istemiyordu hakkım yanar puanim yanar diye endiseleniyordu ben zor zar ikna ettim oglum basvur la bir sey olmaz basvur diye diye.

Adam basvurdu girdi mülakata gitti askere pat sonuclar aciklandi kazanmis pat kuralar açıklandı adam Bursaya raportör atandı yaşadığı şehre ya var mi bundan öte nasip kısmet işi.

O yüzden gidiyorsun mülakata ve kazaniyorsun insallah :harika::harika::harika:

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
benim de şubatta tecilim bitiyor 1-31 martta işlemleri yapmam gerekiyormuş tecil kağıdında öyle yazıyor, mülakat olumlu sonuçlanırsa nasıl olur kurum benim askerliğimi ertelettirebilir mi ?

ugedik1

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
İktisat
Bak bir arkadasim gecen alımda Mayis ayinda askere gidecekti bu yüzden basvurmak istemiyordu hakkım yanar puanim yanar diye endiseleniyordu ben zor zar ikna ettim oglum basvur la bir sey olmaz basvur diye diye.

Adam basvurdu girdi mülakata gitti askere pat sonuclar aciklandi kazanmis pat kuralar açıklandı adam Bursaya raportör atandı yaşadığı şehre ya var mi bundan öte nasip kısmet işi.

valla rahatlattın hocam çok saol. inşallah hakkımızda hayırlısı olur

Cobainize

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

Evet o talihli kişi de benim :) :) dert etme arkadaşım gir sen

ugedik1

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
İktisat
hocalarim bazi yerlerde acemi birliginden ölmedikden sonra cikamazsin diyolar. beni acemi birliginden mulakata gondermiyeceklermi kesin bilgisi olan arkadaşlar acil.

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İktisat
Gönderirler dostum sıkıntı etme acemi birliğide olsa usta birliğide olsa komutanlar sıkıntı çıkarmazlar en fazla ne mülakatın var derler onuda göstereceğin bi çıktıyla bile izah edebilirsin geleceğin sözkonusu sonuçta izin verirler için rahat olsun

ugedik1

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
İktisat
çok sağolasın hocam ama hiç rahat değilim. birde gidip şubeyle konuşayım diyorum

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İktisat
Ne demek gitmene gerek yok dicem ama için rahat etmezkaçıncı kısa dönemsin?yerinde bellidir?

ugedik1

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
İktisat
valla usta acemi kastamonu jandarma çıktı. askerlik şubemle konuştum zor çıkarırlar dediler. rapor alama söylendi. rapor alıp yaklaşık 1 hafta geç teslim olacağım. hayırlısı artık

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İktisat
Hakkında hayırlısı biz 353-1dik zaman nede çabuk geçiyor..