GÜmrük mülakatında sorulan sorular

Aryan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Gümrük sorularını tecrübeli arkadaşlar bu formda paylaşsa güzel olmaz mı ☺

Eğitim
Lisans
Üni
Gaziosmanpaşa Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yakın zamanda sorulan mülakat sorularını deneyimli arkadaşlar paylaşabilir mi acaba?

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer
Paylaşamayız kusura bakmayın. Herkes ders çalışıyor. Daha önceki alımlarda açılan başlıklara bakın. Araştırmadan durmadan başlık açmayın artık.

Paylaşamayız kusura bakmayın. Herkes ders çalışıyor. Daha önceki alımlarda açılan başlıklara bakın. Araştırmadan durmadan başlık açmayın artık.
burası bir forum sitesi bilmem farkında mısınız, insanlar bir şeyler öğrenmek paylaşım yapmak karşılıklı fikir almak için burdalar ki siz de o yüzden burdasınız, siz istemezseniz paylaşmazsınız, lütfen biraz daha anlayışlı olalım

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Kavga eder misin?

Maliye bakanı kimdir?

Uzun iri maliye mezununa sorulan sorulardan bir kaçı :)

GamzeK

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Bana bi tane kanalı sordular süveyş olması gerek. Bizim gruptaki herkese kanalları tanıtıp ismini istemişlerdi. 4 halifeyi say dediler ne alaka anlamadım ama. Bi kaç dakika sürmüştü. İlk 5 te girip elenmiştim. Hatay lı bi arkadaş girmişti ona da yine bi kanal ve hataydaki bi kiliseyi sormuşlar. Oda elendi.

GamzeK

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Bide gini katsayısını sormuşlardı aklıma yeni geldi.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Muayene memuru yediğimiz ekmekten aldığınız oyuncağa kadar herşeyde parmağı olan elindeki kaşesiyle kral olan hatta reza zarrap denen zibidiye dahi posta koyanların (memur teoman) icra ettiği memurluk tipi. O kaşeyi iyiye kullananlardan Allah razı olsun. Özetle Muayene isen kralsın padişahsın

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Muayene memuru yediğimiz ekmekten aldığınız oyuncağa kadar herşeyde parmağı olan elindeki kaşesiyle kral olan hatta reza zarrap denen zibidiye dahi posta koyanların (memur teoman) icra ettiği memurluk tipi. O kaşeyi iyiye kullananlardan Allah razı olsun. Özetle Muayene isen kralsın padişahsın
Duymak istediğim bunlar değildi ama yine de tşk ederim

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer

Fok balıkları çok yalnız

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer
burası bir forum sitesi bilmem farkında mısınız, insanlar bir şeyler öğrenmek paylaşım yapmak karşılıklı fikir almak için burdalar ki siz de o yüzden burdasınız, siz istemezseniz paylaşmazsınız, lütfen biraz daha anlayışlı olalım
Zamanında bu kurumun iki mülakatına girdim ve ikisinde de çıkan soruları paylaştım. Kimseden bilgi sakınacak değilim. Ama bu mülakat trafiğinden dolayı hangi mülakatta hangi soruyu sordular karıştırıyor insan.

Yazılı olan bilgi zaten diğer sayfalarda varken ve hatta bazılarında, arkadaşlar sağ olsun, pdf formatında varlen burda hala soruları paylaşmamızı istemeniz biraz abes kaçıyor. Mülakatınızda şimdiden başarılar ve iyi çalışmalar

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Zamanında bu kurumun iki mülakatına girdim ve ikisinde de çıkan soruları paylaştım. Kimseden bilgi sakınacak değilim. Ama bu mülakat trafiğinden dolayı hangi mülakatta hangi soruyu sordular karıştırıyor insan.

Yazılı olan bilgi zaten diğer sayfalarda varken ve hatta bazılarında, arkadaşlar sağ olsun, pdf formatında varlen burda hala soruları paylaşmamızı istemeniz biraz abes kaçıyor. Mülakatınızda şimdiden başarılar ve iyi çalışmalar
Sakın ol sampiyon:huhuu:

biraz yukarıyı okuyup araştırma yapsanız soruları benim istemediğimi görürdünüz, hayır paylaşamayız git araştır şeklindeki yaklaşımınızın sitenin amacına hepimizin burada bulunmasına aykırı olduğunu söylemeye çalıştım sadece, tekrar söylüyorum siz istemezseniz bir paylaşımda bulunmayabilirsiniz ama bir şey soran insanları da küçümseyici tavırda bulunmakta yakışık almaz, neyse uzatmakta faydasız aslında size de hayatta başarılar...

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
muayene memurusunuz muayene cumhurbaşkanı değilsiniz!!!

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
kendi memleketinde memursan kralsındır göçebe memurun nesi padişahmış:ckskc: