gumruk te kim nereye kaç puanla başvuruyor yazalım mi

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Gelip konu açan kişi:) dur bakalım.insanlar.karar versin ilana başvuru bile başlamadı. Azıcık sakinlik iyi gelecek sana

"Betimleme tapatalktan bildiriyor."
facebookda da aynı konu uzerınden yuruyor :D
azıcık dusunme payı lazım herkese :)

scarface

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
@semiha yazilan yorumlardan herkesin puanini alsanda. İlk yoruma yazsan. Herkesde gelse baksa. Net tahminler cikarsa.omam mi

Benimkinide yaz
85.00 memur

Ceyce

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
Ben napsam ya:(

Benim gorusume gore tercih yapmayi dusunuosan hatri sayilir bi puanin var yani gidip memurluk yada raportor yazmazdm önü bi hayli acik meslek para desen iyi kariyerde iyi ki pek seni tanimasam da cok monotonlugu seven biri degilsin ki bende oyleyim hareketlik severim velhasil hayirlisi olsn

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme

Beti sen boşver sana zaten kit gelcek ama yazarsan raportör, memur falan dene. Bunların Maaşları 657den az yüksekmiş galiba. Yine bi araştır bize de haber et maaşları :D

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Beti sen boşver sana zaten kit gelcek ama yazarsan raportör, memur falan dene. Bunların Maaşları 657den az yüksekmiş galiba. Yine bi araştır bize de haber et maaşları :D
Maaşlar bende kardiş
Ben maliye sgk istemiyommmm sorun burda diğerleri de ı ıı yok.olmas:) kurum değiştirecek tekrar sınava hazirlanacak dermanim yok. 657olsun bizden.olsun.diyom muayene var bi dene diyom mülakat evresinde cakacam zaten:)
Kit gelecek mi garanti değil ki:(
haziranda gitmek şart artık neresi olursa olsun para lazım:(

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Maaşlar bende kardiş
Ben maliye sgk istemiyommmm sorun burda diğerleri de ı ıı yok.olmas:) kurum değiştirecek tekrar sınava hazirlanacak dermanim yok. 657olsun bizden.olsun.diyom muayene var bi dene diyom mülakat evresinde cakacam zaten:)
Kit gelecek mi garanti değil ki:(
haziranda gitmek şart artık neresi olursa olsun para lazım:(

Beti'nin O puanlahaziranda kite yerleşeceğinden şüphe duymayanlar fav pls :D muayene pis, eghh boşver onu zaten son sıradan girermişim gibi geliyor

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Beti'nin O puanlahaziranda kite yerleşeceğinden şüphe duymayanlar fav pls :D muayene pis, eghh boşver onu zaten son sıradan girermişim gibi geliyor
Sesli güldüm yeminle:))
şu memur maaşı olayıni çözemedim bi türlü her kurum için geçerli:)

muayene düşüncem %5 diğerleri için düşüncem %10 maaşları ogreneyim belirlenir ben yarın merkezi aramaya başlarım:))

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
Sesli güldüm yeminle:))
şu memur maaşı olayıni çözemedim bi türlü her kurum için geçerli:)

muayene düşüncem %5 diğerleri için düşüncem %10 maaşları ogreneyim belirlenir ben yarın merkezi aramaya başlarım:))

Tamam beti, 24-24 çalışmak çok saçma zaten. Mis gibin 8-5 varken. Şaka şaka istediğini yaz biz yine seviniriz sonuçta önümüzden gitcen.

biibf

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Balıkesir Ünv.
Bölüm
İşletme

hocam sana muayene yakışırr :) yani o puan (keşkee benim olsaaaa:krnz::krnz:) muayene için kullanırdımm :):). eğer gümrük istemezsende sen herr türlüü haziranda yolcusunn. allah gönlüne göre versin ne diyimm:) not: puanını acayip kıskandım:p:)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Geçmiş GTB personel alımlarındaki ilan metinlerinde "Adaylar aynı anda açılan birden fazla unvan için başvuruda bulunamazlar." şeklinde bir açıklama bulunurken bugün yayınlanan ilanda bu açıklama yer almamaktadır. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
hocam sana muayene yakışırr :) yani o puan (keşkee benim olsaaaa:krnz::krnz:) muayene için kullanırdımm :):). eğer gümrük istemezsende sen herr türlüü haziranda yolcusunn. allah gönlüne göre versin ne diyimm:) not: puanını acayip kıskandım:p:)
Kiskanmayin çalışın sizinde.olur.diyecegim ama ben 95bile alırdım ters köşe yapmasalar. Yani çalışmak.bile fayda etmiyor artık devleti aliyeye:) umarım herkes gonlundeki yere yerlesirsin herkes inşallah

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Bi başıma insan kişi olsam uni yazar rahat ederdim ama hem kendime bi hayat hem aileye yardım biraz yüksek tutuyor hedefi yoksa hiç işim olmaz yoğunlukla hatta az olsun rahat gezeyim:)

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Geçmiş GTB personel alımlarındaki ilan metinlerinde "Adaylar aynı anda açılan birden fazla unvan için başvuruda bulunamazlar." şeklinde bir açıklama bulunurken bugün yayınlanan ilanda bu açıklama yer almamaktadır. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
evet boyle bır bılgı bende okumadım ama basvuru esnasında engellıyor olabılır kurumu aramak lazım sanmam bırkacına bırden başvuru yapılabilsin.