MÜLAKAT AŞAMASINDA Gümrük Ticaret Bakanlığı [2017] Personel Alım İlanı

sn19

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Umarım bu alımdan sonra başka alım olmaz. Düşük puanlılar muayene memuru mu olacak!? Alım olsa dahi muayene almazlar umarım

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
benimde duyumlarım marta kadar bu işin olacağı çünkü bir alım daha yapılacakmış ve sayıda fazla olmadığı için sanki en geç mart sonu gibi açıklanır gibi..taşeron yüzünden uzayacağını düşünen arkdaşlara şunu hatrlatmak isterim taşeron 3 ay içinde daha başvuru yapcak sonra sınava girecek sonra güvenliks oruştrması yapılacak..bence maksmm mart sonu nisan başı bu iş hzuur içinde çözülr:D:D
Inşallah hocam bizim de beklentimiz Mart içinde açıklansn olumlu veya olumsuz her neyse sonucu öğrenelim küçük de olsa bi umutla beklemek strese sokuyor insanı. Benim anlamadığım GTB NIN 76 kişilik mülakat sonucu neden açıklanmadı. Sayı çok az ama 9 ay geçti. Bizim 400 küsür sayıdaki alım inşallah böyle uzamaz beklemek çileye dönüşür gerçekten.

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Umarım bu alımdan sonra başka alım olmaz. Düşük puanlılar muayene memuru mu olacak!? Alım olsa dahi muayene almazlar umarım
Bu nasıl bencillik? Sizin mülakat sonucunuz belli sanırım sonuç bilgisini sağlam yerden almışsınız yerin hazır ki geride kalanların aynı gemiye binmelerini istemiyorsunuz. İnsan bişey isterken dilerken önce başkalarına en son kendisine diler benim aldığım örf adet kültür bunu öğretti çok şükür ki böyle bencil yetişmemişim diyorum

Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Herkes de sanırsın melek. Ben gerçekçi düşünüyorum. siz ister bencil deyin ister başka bir şey. Ben bu puanla mecburen muayene açılmadığı için memurluğa başvuruyorum. 2018'deki sınava kalsın muayene. madem bu alımda almadı. Martta niye alıyor. Haksızlık.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Herkes de sanırsın melek. Ben gerçekçi düşünüyorum. siz ister bencil deyin ister başka bir şey. Ben bu puanla mecburen muayene açılmadığı için memurluğa başvuruyorum. 2018'deki sınava kalsın muayene. madem bu alımda almadı. Martta niye alıyor. Haksızlık.
Herkes melek değil siz hangi kategoriye giriyorsunuz acaba. Daha yüksek alıp muayene kazansaydınız bu nasıl bi bencillik :rolleyes:

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Herkes melek kadar günahsız değil elbette . Fakat sizin " temiz bi kalbe " sahip olduğunuzu düşünmüyorum maalesef . Bu düşünceye sahip olmam için ben bişey yapmadım inatla sizin yazdıklarınız buna sebep oldu. Ha ayrıca bu sınavda muayene açılmadı madem Puanınız iyidi 2016/2 alımında muayene ye başvursaydınız. Ayrıca siz giremiyorsunuz diye onu kazanacak arkadaşlar için sizin bu yorumu yapmanız ne kadar doğru?

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Herkes melek kadar günahsız değil elbette . Fakat sizin " temiz bi kalbe " sahip olduğunuzu düşünmüyorum maalesef . Bu düşünceye sahip olmam için ben bişey yapmadım inatla sizin yazdıklarınız buna sebep oldu. Ha ayrıca bu sınavda muayene açılmadı madem Puanınız iyidi 2016/2 alımında muayene ye başvursaydınız. Ayrıca siz giremiyorsunuz diye onu kazanacak arkadaşlar için sizin bu yorumu yapmanız ne kadar doğru?
Eymen kardeşimden bir pis burun geldi :)

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Eymen kardeşimden bir pis burun geldi :)
Hocam güldürdünüz valla Ama şunu söyliyim benim niyetim o arkadaş ile tartışmak dalaşmak değil ben ve diger arkadaşlar düşüncesinin ne kadar bencilce olduğunu daha güzel dilekler de bulunmasını temenni ettikçe hala aynı şeyi savunuyor ve bizim duygularmza laf vuruyor. Ha hiçbirimiz elbette melek değiliz zaten kimsenin böyle bir iddiası da yok hepimiz bi amaç uğruna buraya yazıyoruz emek veriyoruz. Biraz başkaları için de iyi temenni de bulunsa emin ol etrafında daha güzel şeyler onu bulacaktır.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hocam güldürdünüz valla Ama şunu söyliyim benim niyetim o arkadaş ile tartışmak dalaşmak değil ben ve diger arkadaşlar düşüncesinin ne kadar bencilce olduğunu daha güzel dilekler de bulunmasını temenni ettikçe hala aynı şeyi savunuyor ve bizim duygularmza laf vuruyor. Ha hiçbirimiz elbette melek değiliz zaten kimsenin böyle bir iddiası da yok hepimiz bi amaç uğruna buraya yazıyoruz emek veriyoruz. Biraz başkaları için de iyi temenni de bulunsa emin ol etrafında daha güzel şeyler onu bulacaktır.
Aman boşver güzel kardeşim
Sitede o kadar çok boş beleş adam var ki
Bunları takarsak yaşam çekilmez olur
Gülün geçin

Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
Ekonometri
Ben ne zaman acıklanacağını merak ediyorum diğer alımdaki arkadaşlar 6 ay bekledi bizi de o kadar bekletmezler inşAllah önlisans 76 kişi hala bekliyor az kişi olunca daha mı çok bekletiyorlar yoksa onlarda icerden haber alanlar oluyordu daha aktifti forum bizde pek kimse yok

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Aman boşver güzel kardeşim
Sitede o kadar çok boş beleş adam var ki
Bunları takarsak yaşam çekilmez olur
Gülün geçin
Aynen kardeşim zaten o kadar zorluklar yaşıyoruz bi de bunu eklemek hiç istemiyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah sonuçlar erkenden Açıklanır burda sevinçli haberleri paylaşırız