MÜLAKAT AŞAMASINDA Gümrük Ticaret Bakanlığı [2017] Personel Alım İlanı

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Muhafza ya giren arkadaşlar katılım oranını bari söyleyin en azından . Sorulan soruları ve komisyonun tavrını geçtik.

sherlock

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
25 26 Aralık'ta memur %25 oranında katılım olmadigini söylemişti ilk 300 310 kişi içinde ancak ondan sonraki durum daha önemli puan aralıkları düştüğünde katılım fazla olacagi tahmin ediliyordu ama görünen katılım seviyesi düşük ilerliyor geçen seneye göre. Özellikle son günlerde girecek arkadaşlar son rakamları memur beyden net şekilde öğrenebilir ve burda bizimle paylasirsa cok iyi olur

snmsbln

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Bilecik Şeyh Edebali Ünv.
Bölüm
İşletme
25 26 Aralık'ta memur %25 oranında katılım olmadigini söylemişti ilk 300 310 kişi içinde ancak ondan sonraki durum daha önemli puan aralıkları düştüğünde katılım fazla olacagi tahmin ediliyordu ama görünen katılım seviyesi düşük ilerliyor geçen seneye göre. Özellikle son günlerde girecek arkadaşlar son rakamları memur beyden net şekilde öğrenebilir ve burda bizimle paylasirsa cok iyi olur
Aynen hocam bize de öyle söylenmişti katılım artıyor puan düştükçe diye. Gelmeyenleri en net boy ölçümü yapan görevli söylüyor gidenler ona sorup burada paylaşırsa daha iyi olur.

Eğitim
Lisans
Üni
Sinop Ünv.
Bölüm
Diğer
Sanırım yazılanlara göre 900 kişiden 600 kişi gelmiş olacak. Yani şansımız %50’ye yakın olacak.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Gerçekten çok istiyordum gümrük hatta işletmeyi bile o sebeple okudm 2. Unv ama alan bilgim azdi açıktan okudim diye belki sansm var yaştan dolayı da muhafaza son basvurdmdu heyecan yapmayın yardimci oluyorlar istekli olduğunuzu gösterin ben çok ıstedgmi belirttim ama bundan sonra bekleyecem hayırlısı

küle

Ve insanlar ,Tercihleri ile kaderini imzalar..
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Maliye
Ben de bugün sabah gurubundaydim boydan elendim giren tum herkese basarilar katilim orani yine cok dusuktu arkadaslar bilginiz olsun girenlerdn aldigim birkac soru war aksama onlari da paylasirim.