gümrük ve ptt kazanıp ptt gitmeyecekler Eleştiri amaçlı degil yedek bekliyoruz

adige0127

Site Müdavimi
varmı arkadaslar bıldıgınız

adige0127

Site Müdavimi
zaten mulakata cagırılanlar 82 altında yoktu ben basvurmustum olmamıstı sadece ptt ıle bırlıkte kazanan kac kısıdır acaba yedeklere umut olsun dıye

nicknick

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
82.2 ile gidenler var yanlis gormediysem ben karsilastiriyorum da biraz zor oluyo :)

The_end

Yeni Üye
kutahya merkeze 1 kişi belge teslim etmemişti,bunun yanında gumruk mulakatını ve ptt kazanan 2 arkadas tanıyorum.bu arkadaslardan bir tanesi kesınlıkle gumruge gidicegini soyledi.Bana gelince biraz karısık,eger kuradan diyarbakır ve Van gelirse özel nedenlerden dolayı gitmeyecegim.
hakkınızda hayırlısı olsun arkadaslar insallah sizede nasip eder Rabbim

zinbon

Yeni Üye
bende hem gümrük hem ptt kazandım ikisi arasında çok kararsızım ptt kendi ilimde olduğu için mantıklı geliyor ama gümrükte istiyorum ne olacak halim bilmiyorum :/

adige0127

Site Müdavimi
biz beklıoruz ıste yedekden merkezıdende bı umut yok ancak kazanan olurda gıtmez atanırda gıtmezlere bakıyoruz amac senı elestırmek degıl yanı hocam hakkında hayırlısı

zinbon

Yeni Üye
gümrüğe girdikten sonra kendi ilime gelebilirmiyim düzenimi bozmak istemiyorum nişanlımda özel sektör eğer olmuyorsa hiç düşünmeyeceğim pttyi tercih edeceğim bilginiz varmı

zinbon

Yeni Üye
benim de içim rahat sonuçta her iki tarafında yedeği var kimse mağdur olmayacak

adige0127

Site Müdavimi
ben o konulara hakım degılım ustad sırf ptt yedegım dıyede senı yanıltmak ıstemem forumda bu konularda daha bılgılı kısıler var olar yardımcı olacaktır

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
gümrüğe girdikten sonra kendi ilime gelebilirmiyim düzenimi bozmak istemiyorum nişanlımda özel sektör eğer olmuyorsa hiç düşünmeyeceğim pttyi tercih edeceğim bilginiz varmı
hayır kardeşim kendi şehrine gelemezsin gumrukte rotasyon vardır bolge bolge ayrılır her bolgenin calısma suresi vardır ve nisanlın özel sektor ise bu zaten mumkun degil hani nisanlın çakılı kadro olsaydı sen ona tabi olurdun ve surekli onun oldugu sehirde kalırdın

zinbon

Yeni Üye
hayır kardeşim kendi şehrine gelemezsin gumrukte rotasyon vardır bolge bolge ayrılır her bolgenin calısma suresi vardır ve nisanlın özel sektor ise bu zaten mumkun degil hani nisanlın çakılı kadro olsaydı sen ona tabi olurdun ve surekli onun oldugu sehirde kalırdın
Anladım teşekkür ederim bende bunu netleştirmek istiyordum madem öyle gönlümde gümrük olmasına rağmen pttye karar vereceğim bu zamana kadar sabrettim bekledim çok şükür kazandım ama mutluluktan uçamadım resmen ben şimdi ne yapacağım diye düşünmeye başladım herşeyin hayırlısı napalım kader

The_end

Yeni Üye
Anladım teşekkür ederim bende bunu netleştirmek istiyordum madem öyle gönlümde gümrük olmasına rağmen pttye karar vereceğim bu zamana kadar sabrettim bekledim çok şükür kazandım ama mutluluktan uçamadım resmen ben şimdi ne yapacağım diye düşünmeye başladım herşeyin hayırlısı napalım kader
taşra mı döner sermaye mi ?

c0sm0s

Yeni Üye
Mücadele Grubu
hocam evrak teslim ettikten sonra kurayı beğenmeyip gitmezsen puanın yanar diye biliyorum. İyi düşün.