Gümüşhane Merkez Maliye ve Muhasebe Mezunları için SYDV ilanı,kaçırmayın...

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
MEB ONAYLI BİLGİSAYAR SERTİFİKASI SAHİBİ OLMAK VEYA MEZUN OLDUĞU OKULDA ZORUNLU/ORTAK/SEÇMELİ BİLGİSAYAR DERSİ ALMIŞ VE BU HUSUSU RESMİ OLARAK BELGELEMEK - 4 YILLIK YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARININ MALİYE, MUHASEBE, İKTİSAT BÖLÜMLERİNDEN BİRİNDEN MEZUN OLMAK. (MUHASEBE, MALİYE TERCİH SEBEBİDİR.) - EN AZ B SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK. - Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - 1- 4 YILLIK YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARININ MALİYE, MUHASEBE, İKTİSAT BÖLÜMLERİNDEN BİRİNDEN MEZUN OLMAK. (MUHASEBE, MALİYE TERCİH SEBEBİDİR.) 2- İŞE ALIM SÜRECİNDE GEÇERLİ OLAN (2012-2013) KPSS P3 PUAN TÜRÜNDEN EN AZ 70 PUAN ALMIŞ OLMAK. 3- GÖREVİN ÖZELLİĞİNE GÖRE EĞİTİM, YAŞ, TECRÜBE GİBİ ÖZEL ŞARTLARI TAŞIMAK. 4- EN AZ B SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK. 5- SEYAHAT ENGELİ BULUNMAMAK, GÖREVİNİ DEVAMLI YAPMASINA ENGEL OLABİLECEK, AKIL SAĞLIĞI, VÜCUT SAĞLIĞI, VE ÖZRÜ BUUNMAMAK. 6- SOSYAL İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİP OLMAK. 7- ADLİ SİCİL KAYDI BULUNMAMAK. 8- İKİ AY DENEME SÜRESİ OLACAKTIR. 9-BAŞVURU SÜRESİNDEN ÖNCE GÜMÜŞHANE MERKEZ İLÇE SINIRLARI İÇERİSİNDE İKAMET EDİYOR OLMAK. 10-MEB ONAYLI BİLGİSAYAR SERTİFİKASI SAHİBİ OLMAK VEYA MEZUN OLDUĞU OKULDA ZORUNLU/ORTAK/SEÇMELİ BİLGİSAYAR DERSİ ALMIŞ VE BU HUSUSU RESMİ OLARAK BELGELEMEK. DİĞER ŞARTLAR VE ÖNEMLİ HUSUSLAR Gümüşhane Valiliği ADRESİNDEN ÖĞRENİLEBİLİR.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
sydv. . .

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Sydv deyip gecmeyin ptt den daha iyi 657 memurlukla es deger bence
İnceleme gorevlisi 3500 brut senede iki ikramiye
Buro gorevlisi 3200 brut senede iki ikramiye

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

seeding

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
maliyenin muhasebenin taban puanları 86-87 den aşağı değildir....kaçırmayın...yarın öbür gün kadrolu bile olurlar...iktidar kömür dağıtmayı seviyor...ayrıca o ilde oturmayıp tanıdığı aracılığıyla ikamet alan işi kulpuna uyduranlar var....