Gümüşhane Üniversitesine atanan arkadaşlar...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
hayırlı olsun

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Maliye
Üniversite de hangi pozisyon da alımlar oluyor... Yeni mezun olduk dünyadan bi haberiz doğrusu
:/

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Üniversite de hangi pozisyon da alımlar oluyor... Yeni mezun olduk dünyadan bi haberiz doğrusu
:/
Hangi okul mezunusun hocam.mezun olurken hiç mi ne olacağım ne yapacağım demedin . Sana tavsiyem otur adam akıllı A grubu sınavına hazırlan güzel bir puan al sonra da kurum mulkatlarına katılmayı hak kazan.

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
İşletme
gümüşhane üniversitesi gelmesi en zor ünilerden olacak malesef. çünkü hem ortaklı hemde tek bu üninin kodlarıyla ortak olan sadece bu üniveristeden kadrosu olan 4873 ten alım yapıyor. benim bildiğim 2 arkadaşım var üstümde tercih yapmayacak ama geriye daha 16 kişi var ve 12 si illaki tercih yapacaktır. ben gümüşhane üniveristesi kadrolarının diğer üniversiteler gibi düşeceğini sanmam 85,5 hatta 86 civarı kapatacaktır.

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Maliye
Hangi okul mezunusun hocam.mezun olurken hiç mi ne olacağım ne yapacağım demedin . Sana tavsiyem otur adam akıllı A grubu sınavına hazırlan güzel bir puan al sonra da kurum mulkatlarına katılmayı hak kazan.
Gazi Üniversitesi mezunu. Araştırdım kpss a ya da girdim bu sene ama üniversite kadroyu ilk defa duyunca sorayım dedim neymiş

Kafkaslıgerigeldi

aslında ben yokum
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
gümüşhane üniversitesi gelmesi en zor ünilerden olacak malesef. çünkü hem ortaklı hemde tek bu üninin kodlarıyla ortak olan sadece bu üniveristeden kadrosu olan 4873 ten alım yapıyor. benim bildiğim 2 arkadaşım var üstümde tercih yapmayacak ama geriye daha 16 kişi var ve 12 si illaki tercih yapacaktır. ben gümüşhane üniveristesi kadrolarının diğer üniversiteler gibi düşeceğini sanmam 85,5 hatta 86 civarı kapatacaktır.
2010 atamalarında 76 ile tabanı belirleyen yerdi :(

Kafkaslıgerigeldi

aslında ben yokum
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Vay be önceden 76 ile ataniliyorken şimdi 81 ile aciktayiz

ela deren

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Neye gore bu taban puanlar yani gumushane bu kadar dusermi acaba daha yuksek gibi geliyor bana inslhh boyle olur

Kafkaslıgerigeldi

aslında ben yokum
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Diğer yılları bilmem ama 2010 dönemi tabanını gümüşhane Üniversitesi belirlemişti ve taban puandaki kişi üniversiteden arkadaşımdı

Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar bence ünv ile lojman imkanı için bir görüşmede yapmanızda fayda var aksi taktirde merkezde yüksek kiralarla karşılaşabilirsiniz, ancak küçük ama şirindir bizim memleket bu formdaki bir arkadaş yerleşirse şimdiden hayırlı olsun
[BCOLOR=rgb(252, 252, 255)]:)[/BCOLOR]