Gündem Dışıdır. İşletmeci arkadaşlara minicik bir sorum var.

mehmet aksu akademik camiaya girmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    12

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Dostlar hazırlamam gereken bir sunum için yardım alabilir miyim sizden ?

Pazarlama, yönetim yahut itibar dersleri alanınız varsa aranızda Kurumsal itibarda Pazarlama Faktörünü açıklayacak argüman bulabileceğim bir link yahut kaynak gösterebilir misiniz?

Çok fazla akademik kaynak yok belki sizin derslerinizden kalan yada yararlandığınız adı anılmayan sitelerden benim aradığım o bir iki sihirli kelimeyi bulabilirim.

Yoksa da canınız sağ olsun. Olanlarla yapacağım zaten ilk sunumu belki de akademi camiasına girişimin kapılarını açacağım ooo kafam süper bu gece ha :)

aha anket yapayım bir de sonuna elim alışsın :D :D :D

aturhan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
öyp kaldırıldı sana kadro açacak dayın yoksa hiç bulaşma doktorasını dahi tamamlamış ama kadro alamayan insanlar var

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
öyp kaldırıldı sana kadro açacak dayın yoksa hiç bulaşma doktorasını dahi tamamlamış ama kadro alamayan insanlar var
kadro açacak dayı olayı danışmanın olan hocaya yapacağın yalakalık neticesinde aşılabilen bir durum diye düşünüyorum hocam :) Ha ben ne kadar yapabilirim o konuya hiç girmeyelim. :)

aturhan

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
kadro açacak dayı olayı danışmanın olan hocaya yapacağın yalakalık neticesinde aşılabilen bir durum diye düşünüyorum hocam :) Ha ben ne kadar yapabilirim o konuya hiç girmeyelim. :)
hocam sonucu hocaya senin benim yapacağımızdan yalakalıktann ziyade bizde sayı fazla olduğu için kesin rektörün dekanın vekilin birinin yeğenine kadro açarak hocanın başkasına yapacagı yalakalık belirler :) ama yabancı dilin sağlamsa yaşın küçükse 2-3 yıl y.lisans da kaybetsem de bana dokunmaz dersen kovalanabilir