Hükümet İİBF ye neden bu kadar duyarsız

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında Tgb06 tarafından paylaşıldı.

 1. Tgb06

  Tgb06 VİP Üye Kadrolu Üye

  Kayıt:
  25 Kasım 2013
  Mesajlar:
  1.972
  Beğeniler:
  1.988
  Ödül Puanları:
  238
  Bölüm:
  İktisat
  Arkadaşlar defalarca konuşulduğu üzere amaç siyaset değil istenilen kadroya ulaşmak. Bu forumda bu konuların konuşulmasına izin verilmemesine rağmen maalesef diğer nette arkadaşlarımız çok ağır ithamlarda bulunuyorlar. Yok sandıkta görüşeceğiz, yok siz koyunlar hala oy verin... ki onların da artık İİBF li olmadığını düşünüyorum. Amaç karalama kampanyası gibi. Bunun önüne nasıl geçilir bilmiyorum ama diğer netin özellikle hükümet tabanında takip edildiği biliniyor.

  Başka bir konu twitter da düzgün twet atamıyoruz. Mehmet Şimşek hiçbir şekilde twetlere karşılık vermiyor olabilir ama bazen arkadaşlarımız sanki nefret kusuyor gibi ağır konuşmaya başlıyorlar. Aynı zamanda Faruk çelik içinde yapılıyor bu. Bu dönem güzel işler yapılıyor hükümet yanlısı kanallara haber olundu ama hala bir bürokrattan olumlu biz söz alamadık.

  Daha öncede gündeme gelmişti lütfen aynı şehirdeki arkadaşlar toplansın ve Ak parti il başkanlığını ziyaret etsin. İlgilenmeyecekler diye bir konu yok 3 kişi 5 kişi de olsa sorunları anlatın. Bir dosyamız var onu da bırakabilirsiniz. Bu daha da faydalı olacaktır.
   
  dpuzede, Serkan ve Yelken bunu beğendi.
 2. Michael Scofield

  Michael Scofield Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

  Kayıt:
  19 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  1.447
  Beğeniler:
  1.979
  Ödül Puanları:
  138
  Cinsiyet:
  Kadın
  Eğitim:
  Lisans
  Bölüm:
  Maliye
  Zaten bu yapılmaya çalışılıyor ama il grupları maalesef toplanamadığı için 3-5 kişi de olsa gidilemiyor.
   
 3. EcLipse

  EcLipse İyi Bilinen Üye

  Kayıt:
  17 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  132
  Beğeniler:
  70
  Ödül Puanları:
  28
  Cinsiyet:
  Erkek
  Bence yılların deneyimine sahip siyasetçiler 2-3 tane karşıt görüşlü insana itibar edip pire için yorgan yakmazlar. Gayet güzel dikkat çektik önemli olan buna devam etmek ve yılmadan mücadeleye devam etmek.
   

Sayfayı Paylaş