Haberimiz yapılmış arkadaşlar

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
İİBF mezunlarının tepkilerinin ardından gözler hükümete çevrildi. Hükümetin ilgili bakanlıklarla bu konuda bir çalışma yapması bekleniyor.

çok gerçekçi gelmedi :) hükümet iibf adına çalışma yapmsı bekleniyor bu dpb'nin iibf için çalışma yapacağız deyip 1780 400 kadro verişine benzemesin :)

tebessum

Aktif Üye
bende kamucu olarak yorum yaptım bence yorumları artıralım inş bizim de yüzümüz güler...

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yorum yazıldı.

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
İİBF mezunlarının tepkilerinin ardından gözler hükümete çevrildi. Hükümetin ilgili bakanlıklarla bu konuda bir çalışma yapması bekleniyor.

çok gerçekçi gelmedi :) hükümet iibf adına çalışma yapmsı bekleniyor bu dpb'nin iibf için çalışma yapacağız deyip 1780 400 kadro verişine benzemesin :)

anlam veremedim gülücüklerine beklentiden bahsediliyor işte haberde ...daha önemlisi manşette maliye maliye mezununu tanımıyor yazıyor daha nasıl gerçekçi olsun....

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
@kpsszede
HAYIR böyle bir çalışma yapılıyorda senin benim mi haberi yok :) vallahi billahi bir çalışma yok aksine evet çalışmalar yapılıyor : yök vb. kurumlarda feflilere uzmanlık yolu açılıyor. Yani haberde sanki bizim için uğraşılıyormuş iması sezdimde öyle bir şey yok yani bunu demek istiyorum

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
kardinal twitter etkinliklerinde oğuzhan beye sesimizi duyurması için biz lütfen bizi haber yapın dedik o da sağolsun haber yaptı ve bu haber sayesinde bir çok sitede maliye maliye mezununu tanımıyor oralara fizikçi kimyacı atanıyor temalı haber herkes tarafından görülüyor..

buraya mı takıldın bizle ilgili çalışma yapılması beklenmiyor mu desin gerçekçi olması için ?