HAKKANİYET ARAYAN HAKKANİYETSİZLER

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Adalet İİBFlilerin olabilecek mi ? şu rezilliklere bakarmısınız.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bu haber yönlendiricidir! yanıltıcıdır! - Memurlar.Net - Forum

Biz boşuna bu siteyi terketmedik Adversary. ogretmen ve 4001 yuvası haline geldi site, defalarca İİBF haberi gönderdik yayınlanmadı. Daima hükümet yanlısı siyset yapılarak öğretmenlere ve 4001e kadro isteyen haberler yapıldı.

İİBF yok artık, "müşteri" yerine bile konmadık siz "enayisiniz, memurlar.nete muhtaçsınız" dediler resmen.
İşte bu yüzden iibfliler.net teyiz. Sağduyu sahibi tüm İİBFliler'i bekliyoruz. ogretmenler4001.nette İİBF hakkı aranmıyor. Aratılmıyor.

Bakalım durabilecek mi bu mesaj :)

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Dikkat ettiyseniz adversary daha yeni başlıkları kapatmıyor yada bana öyle geliyor üyelikleri duranlar sitemizin reklamını yapsın

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Bu arada adversary kazanmış mı gümrüğü bilen var mı ?

xeox

...
Mücadele Grubu
Bu haber yönlendiricidir! yanıltıcıdır! - Memurlar.Net - Forum

Biz boşuna bu siteyi terketmedik Adversary. ogretmen ve 4001 yuvası haline geldi site, defalarca İİBF haberi gönderdik yayınlanmadı. Daima hükümet yanlısı siyset yapılarak öğretmenlere ve 4001e kadro isteyen haberler yapıldı.

İİBF yok artık, "müşteri" yerine bile konmadık siz "enayisiniz, memurlar.nete muhtaçsınız" dediler resmen.
İşte bu yüzden iibfliler.net teyiz. Sağduyu sahibi tüm İİBFliler'i bekliyoruz. ogretmenler4001.nette İİBF hakkı aranmıyor. Aratılmıyor.

Bakalım durabilecek mi bu mesaj :)

buyuk çaplı bi eylem yapıp bu haksızlıkları herkese duyyuramadıkça işimiz zor hocam yavaş yavaş bu konuları dillendirmenin vakti geliyo sitedeki üye sayısının artması lazm 1700 küsürde başarıdır kısa süre içinde. yinede bu sayı çok az bir an önce yogun katılımlı eylem için burdan organize olmak şart atama dönemi de bitti hızlanmak lazım yapilack isimiz cok

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Sasırdık mı sasırmadık malum sıtenın safını bılıyorduk zaten.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
buyuk çaplı bi eylem yapıp bu haksızlıkları herkese duyyuramadıkça işimiz zor hocam yavaş yavaş bu konuları dillendirmenin vakti geliyo sitedeki üye sayısının artması lazm 1700 küsürde başarıdır kısa süre içinde. yinede bu sayı çok az bir an önce yogun katılımlı eylem için burdan organize olmak şart atama dönemi de bitti hızlanmak lazım yapilack isimiz cok
Gazi mezunuyum, İİBF sayfalarımıza ulaşacağım facede tek tek. Bizim fakülte tek başına küçük bir şehir edecek mezun vermiştir bugüne kadar. Fakülte sayfalarına ulaşılacak tek tek. Organize, örgütlü ve sabırlı çalışacağız.

xeox

...
Mücadele Grubu
Gazi mezunuyum, İİBF sayfalarımıza ulaşacağım facede tek tek. Bizim fakülte tek başına küçük bir şehir edecek mezun vermiştir bugüne kadar. Fakülte sayfalarına ulaşılacak tek tek. Organize, örgütlü ve sabırlı çalışacağız.
evet özellikle ankarada ikamet edenlere daha fazla sorumluluk düşüyor yinede herkes ucundan köşesinden elini taşın altına sokmalı ankaradaki iifliler bile yeter aslinda ciddi organize olunursa dediginde gzlmis faceden grup kurmak şart Allah utandırmaz ınslh bu haklı davamızda

Şimdi Ankaradaki iibfliler kalkip eylem filan yapmazlar çunku onlar vhki olmak icin değil diplomat kaymakam hazine spk gibi kurumlarda uzman olmak için okuyorlar.çocuklarin keyfini bozmayin

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Şimdi Ankaradaki iibfliler kalkip eylem filan yapmazlar çunku onlar vhki olmak icin değil diplomat kaymakam hazine spk gibi kurumlarda uzman olmak için okuyorlar.çocuklarin keyfini bozmayin
Niye öyle düşünüyorsun, ben de Kardi de Ankara çıkışlıyız :) B'den giren/ girecek Ankara'da okuyan/ mezun illaki İİBFliler var.

Eylem olmazsa etkinliklere katılmaz sus pus olursa kendi gelecekleri yanacak.Biz zaten yanmışız yanacağımız kadar.

Bende sbfliyim.ögrenciyken hayat laylomlom.okul bitince herkes bir yerlere dağilir ankara da eyleme gidecek adam kalmaz.