hangi marka laptop kullanıyorsunuz ?

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
ASUS

iki yıl oldu alalı,adamakıllı virüs programı bile yok içinde (microsoft security esssential var) ne format gördü ne de başka bi sorunu oldu.sırf bu yüzden bir gün asus zenfone telefon alabilirim :D

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
lenova kullanıyorum memnunum

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
ASUS

iki yıl oldu alalı,adamakıllı virüs programı bile yok içinde (microsoft security esssential var) ne format gördü ne de başka bi sorunu oldu.sırf bu yüzden bir gün asus zenfone telefon alabilirim :D
Asus ama pek kullanmıyorum sus olarak duruyor daha çok :)

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
asus kullanıyorum ben de.daha yeni aldım sayılır. 2ay falan oldu.gayet memnunum. Windows 8e pek alışabilmiş değilim henüz:ckskc:

hunter1154

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Maliye
Lenovo

Dell inspron memnunum ama artık batarya zayıfladı sanki şarj az gidio 3 yıl oldu format hic atmadim

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
asuslar ıyı gıder arıza yaptımmı tam yapar cortlar bır asus öldürduk sımdı evde "hp" ve "toshıba" notebook bırde "acer" netbook var esımın ısı dolayısıyla evde bırkac pc oluyor hpden memnunum sımdılık

uludagkamu

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bende de Samsung var. 2013 Kasım da almıştım bataryası öldü geçen sene bataryasiz kullanıyorum tek sıkıntı bu. Birde w7 olsa iyiydi ama 8 ile idare ediyorum artik

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
toshiba kullanıyorum bende.memnunum.i7 serileri gayet iyi.

Altun

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Doğuş Ünv.
Bölüm
Ekonomi
Asus X552L kullanıyorum yeni aldım. Kipa'da indirim vardı. 1900 lira piyasa fiyatı vardı, Kipa'dan 1200 liraya aldım. Çok memnunum.

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben de almayı düşünüyorum. Acer ve Casper yaramaz diyenler var...

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Acer aldım valla bende direk ucuz eski işlemcili olanlardan alacaktim i3 ile packerd celeron arasında 100lira vardı acer aldım. Şimdilik iyi win 8i sevmedim pek gıcık öğrenince belki severim:) iyisi olsun dersen pahalı olsun dersen bilmiyorum ama acera karar verdik ilerde eve birakip yenisini alirim belki;)

S.R

VİP Üye
masaüstü kullanıyorum, ama bi işe gireyim MSI alıcam :D

desertwolf85

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Benim tercihim her zaman Macbooktan yanadır ama biraz tuzludur dolarda yükseldi malum... Windows isletim sistemli bir bilgisayar istiyorsan MSI bu konuda gayet iyidir içindeki parcalar çok uyumludur özellikle oyun meraklıları için sağlamdır birde film izlemeyi seven biriysen hangi acıdan bakarsan bak görüntü kaybı yasamayacagın ekranlar var Sanırım Sony'nin üst modellerinde vardı bu ekranlar... ergonomi ve parcalar çok önemli Asusların bazı modellerinde mentese kısımları çobuk bozuluyor dikkat!! Sony ve MSI her zaman benim için idealdir ürüm özellikleride önemli tabi ne için kullanacaksın Oyun içinse işlemcisi,RAM'i Ekran kartının paylaşımlı olup olmaması dikkat edilmesi gereken yerler. Diğeri senin zevkine bütcene bakar

BeyazıT

Spor Genel Müdürlüğü
Eğitim
Lisans
Üni
Akdeniz Ünv.
Bölüm
İktisat
Bu konuda azıcık bilgili olduğumu düşünüyorum ve Laptop konusunda apple,sony ürünlerine para baymak istemeyenler için. En çok tavsiye edeceğim marka Samsung'tur. Hp,Casper ürünlerinden uzak durun yarım seneyi geçmeden kışın soba niyetine kullanmak durumunda kalırsınız. Samsung'a alternatif olarak da Asus öneririm ama özellikleri de iyi olmalı tabi ki minimum i5 işlemci 4gb ram vs gibi :)