Hangi tercih robotunu kullanıyorsunnuz?

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
memurlar.netinkini mi dpbninkini mi?

yoksa ikisinden birden bakıp en son osym sitesinden mi bakmak en temizi?

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bide karacanınki var =) ben memurlar.netin kini kullanıp ilk gün salladım biyerler =) nasılsa gelmiyecek :D

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
bide karacanınki var =) ben memurlar.netin kini kullanıp ilk gün salladım biyerler =) nasılsa gelmiyecek :D
dmonun uzman yrd. ankara kadrosunu göremedim memurlar.netinkinde kıllandım:) abi gelmeyeceğinin iblinciyle 80 puanla 30 tercihi dolduramayıp 4001 döşemek ilginç psikoloji :))

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
ben karacanınkine sırf diğer bölümlere farklı ne gelmiş diye baktım bi de gördüm iktisat için eksik yazdığı vardı mail attım duzelttim dedi bakmadım ben ama. robotlarla hiç aram yok hiç sevmiyorum hele ki memurların robotundan nefret ediyorum en sevdiğim klasik yöntem indiriyorum listeyi pdf olarak ctrl+f yapıyorum 4421 diyorum tık tık tek tek bakıyorum en saglamı en kralı aga :D

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
dmonun uzman yrd. ankara kadrosunu göremedim memurlar.netinkinde kıllandım:) abi gelmeyeceğinin iblinciyle 80 puanla 30 tercihi dolduramayıp 4001 döşemek ilginç psikoloji :))
hacı senin yds vardı dimi sana gelebilitesi var o kadroların ama bizim salak milletimiz yine dil şartını görmeden başvurmazsa tabi geçenki alımda hepsi yanmış kadroların duyduğum kadar

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
hacı senin yds vardı dimi sana gelebilitesi var o kadroların ama bizim salak milletimiz yine dil şartını görmeden başvurmazsa tabi geçenki alımda hepsi yanmış kadroların duyduğum kadar
Bıraksalar benim o kadro kardeşim, sahilde de gördük ortak durumu. Ama o şarta bakmadan yazıyorlar.

ÖSYM'nin sınaı sonuçta YDS, dil isteyen tercihi yapan adayın hemen durumunu teslim edip onay verdirmemeli.

Ser

Üye
Mücadele Grubu
en güzeli yazarsın kodunu ona göre bakarsın ben diğerlerine güvenmiyorum zaten : ) zaten öle aman aman cokta buyuk değil robot mobotluk bi şey yok ortada : ) ilk kendi alan kodumla sonra bi de 4001 le geziyorum sonra basıyom kalayı : ) çok sevdiğim iki üç tane fefli arkadaşım vardı konuşmak bile gelmiyor artık içimden adamların aslında bi sucu yok biliyorum ama içimden geçenleri soyleyip kırmak yerine konuşmamayı tercih ediyorum.

luis1907

Moderatör
Bölüm Yöneticisi
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
30 tercıhı zor doldurdum :)