Hayallerinizdeki Memuriyet ve Şehir

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
En ballisi @Monster gitti kendi şehrindeki kite atandı çocuktaki şansa bak :D

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
Aydın Muğla Denizli tarafında DHMİ de memur olmak hayalimdi :D

anılcan

GTB Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
Aydın Muğla Denizli tarafında DHMİ de memur olmak hayalimdi :D
ohhhhhhhhh, şortla işe gider gelirdin :)) . benimde hayalimde gürültüden kargaşadan uzak sakin bir karadeniz sahil şehri vardı. sinop hep hayallerimi süsledi :) ama gel gör ki hayatlar işte :)

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
ohhhhhhhhh, şortla işe gider gelirdin :)) . benimde hayalimde gürültüden kargaşadan uzak sakin bir karadeniz sahil şehri vardı. sinop hep hayallerimi süsledi :) ama gel gör ki hayatlar işte :)
walla işe şortla gitmesemde 5 ten sonra şortu giyeeğini bilmek bile güzel :D devmlı ankarayı istiyen arkadşlar gelince analycaklar:D (eskiden benmde ankara vazgeçlmzmdi)

HelenofTroy

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Ege Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
izmir hatta karşıyaka olsun... üniversite sevdasına karşıyaka zabıtalığı yazmayan bir muhafaza olarak elbet bir gün kafsinkaf ı çekicez inş...
Karşıyaka'dan selamlar :) Ama ben de gümrükçü oldum güzelim kskyı bırakıp Ankaralı oluyorum. Hem sevinçli hem buruğum o yüzden..

HelenofTroy

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Ege Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
En başlıca hayalim Ankara Dışısleri Bakanlığı AMM olmaktı.Lakin gümrükçü olduk.Kısmet buymuş.Sonraki hayalim de şehir olarak Muğla'nın herhangi bir yerinde herhangi bir memur olmaktı...

DHMİ

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Hayaller Ankara-Muğla Dhmi

Ankara Dhmi oldu.Biraz geç oldu ama oldu çok şükür.:)

Son düzenleme:

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
zaten memuruz memleketimizdeyiz..

next life..

Kaliforniya.. Hollywood

kafamda bi kaç tane senaryo taslağı var ilk projemin adı Bad DNA ( bilimkurgu üzerine) yazıp İngilizceye tercüme ettirip göndericem Universal, twenty centry fox, Paramount vb. yerlere :ssrtcbya:

radiation

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Karşıyaka'dan selamlar :) Ama ben de gümrükçü oldum güzelim kskyı bırakıp Ankaralı oluyorum. Hem sevinçli hem buruğum o yüzden..
Çok koyar tuz kokusundan sonra angara kokusu. Allahtan yakın hızlı tren inşaatı şu an banaza kadar geldi de. kura çekilmedi uzman mı oldunuz eş durumu mu?

mutlulukiptal

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Bursa gümruk yada dhmi. Bursa sevdam nolacak bilmiyorum ama ora olmazsa Samsunda olabilir :)
ben de bursadan kaçma derdindeyim aslen samsunluyum ama karadeniz bölgesi samsundan batı tarafı karabük kastamonu bartın civarı herhangi bi kurum olabilir yeterki maaşım olsun çalışayım bursadan nefret ettim diyebilirim belki çoğu insan var büyükşehirde yaşamak ister ama biz öyle değiliz trafiği ayrı sorun pahalılığı ayrı sorun insan bolluğu her yer avm dolu bursada akşam bi yere çay kahve gitmeye gidelim desek 1 saatten fazla git gel sürüyor bazen trafikten her yer kalabalık kafa dinlemeye gitsek sesten gürültüden durulmuyor pişman oluyoruz bu sefer evden çıktığımıza havası zaten sıcak ve çok nemli nefes aldırmıyor o yüzden kyk ve ptt biri bartın biri karabük başvurdum hem bartında abimler yeğenlerim var o yüzden çok istiyordum olmadı ama 1.yedeğim kyk da olsa olur diyorum hem karabük bartına yakın hem de küçük hırı gürü olmayan bi yer samsun da bursa olur belki bundan 5 sene sonra evlendim bursada kaldım artık bayramdan bayrama gider olduk ama orası da çok gelişti kalabalıklaştı