Hayallerinizdeki Memuriyet ve Şehir

HelenofTroy

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Ege Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Çok koyar tuz kokusundan sonra angara kokusu. Allahtan yakın hızlı tren inşaatı şu an banaza kadar geldi de. kura çekilmedi uzman mı oldunuz eş durumu mu?
Ankara'ya çok gelip gittim o sınav bu mülakat derken. Bir izmir kadar olmasa da severim ankarayı da.Merkez memuriyet oldu benim. Herkes için hayırlısı olsun. Alışacağız mecburen. Memur çocuğu da olunca taşınmak yeni bir yere alışmak çok etkilemiyor insanı ;)

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
ben de bursadan kaçma derdindeyim aslen samsunluyum ama karadeniz bölgesi samsundan batı tarafı karabük kastamonu bartın civarı herhangi bi kurum olabilir yeterki maaşım olsun çalışayım bursadan nefret ettim diyebilirim belki çoğu insan var büyükşehirde yaşamak ister ama biz öyle değiliz trafiği ayrı sorun pahalılığı ayrı sorun insan bolluğu her yer avm dolu bursada akşam bi yere çay kahve gitmeye gidelim desek 1 saatten fazla git gel sürüyor bazen trafikten her yer kalabalık kafa dinlemeye gitsek sesten gürültüden durulmuyor pişman oluyoruz bu sefer evden çıktığımıza havası zaten sıcak ve çok nemli nefes aldırmıyor o yüzden kyk ve ptt biri bartın biri karabük başvurdum hem bartında abimler yeğenlerim var o yüzden çok istiyordum olmadı ama 1.yedeğim kyk da olsa olur diyorum hem karabük bartına yakın hem de küçük hırı gürü olmayan bi yer samsun da bursa olur belki bundan 5 sene sonra evlendim bursada kaldım artık bayramdan bayrama gider olduk ama orası da çok gelişti kalabalıklaştı
Ben gormedigim icin nasil bi yer tam bilmiyorum hocam ama tv den vs gördüğüm kadarıyla çok güzel görünüyor:) karadenizi bende cok istedim ilk tercihimdi hatta ama nasip olmadi. Sımdi bursaya yakın yerde gidecem ilk isim gidip görmek olacak :)

mutlulukiptal

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben gormedigim icin nasil bi yer tam bilmiyorum hocam ama tv den vs gördüğüm kadarıyla çok güzel görünüyor:) karadenizi bende cok istedim ilk tercihimdi hatta ama nasip olmadi. Sımdi bursaya yakın yerde gidecem ilk isim gidip görmek olacak :)
hepten de gömmeyeyim tabi gezilecek görülecek yerleri var ama kalabalıktan gürültüden bunalmışız biz daha kaç yaşındayız ama kafa kaldırmıyor bir yerden sonra sakinlik istiyoruz bursaya gelirsen beklerim gezdiririm seni sıkıntı olmaz

Elifreyyan

Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
hepten de gömmeyeyim tabi gezilecek görülecek yerleri var ama kalabalıktan gürültüden bunalmışız biz daha kaç yaşındayız ama kafa kaldırmıyor bir yerden sonra sakinlik istiyoruz bursaya gelirsen beklerim gezdiririm seni sıkıntı olmaz
Insallah hocam :)

forbidden zone

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Şimdi olmasa bile ilerideki planım sahil şeridindeki illerin birisinde, küçük bir ilçe de çalışmak. O nasıl olacak bilmiyorum ama bakıcaz.

Elifreyyan

Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Şuan samsun veya trabzon :D tayin verseler gidecez de kısmet bakalım:)

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
Gümrük, nereye atarlarsa fark etmez :hhhhhh:

Calimeroo

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Kyk ha atanmak aklimda bile yoktu iyi gecmisti mulakat alinacagimi biliyodum ama ben hep gumruk kazanmak istemisimdir. Nankorluk etmiyorum cok sukur bir memuriyete girdim elbette ustelik bayana uygun cogu meslekten rahatta biyer ama neden aklim hala gumrukte bilmiyorum Alalh affetsin zannederdim ataninca dunyalar benim olacak cok mutlu olacam falan oyle olmuyormus suan hayatimdaki is derdi bitti kismende olsa . ama diger dertlerim hala yerinde duruyor.

Börükan

58'
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bursa güzel sehirmiş beğendim burda yaşanır yalnız yemekler bana hitap etmedi döneri İskender haline getiren zihniyet mi olur.

Cansuuuu

Mutluymuşum gibi..
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Tek tercih samsun..
Güzel memleketim olsun neresi olduğunun pek bi önemi yok