Hayallerinizdeki Memuriyet ve Şehir

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Doğrudur hocam oralar da yaşayanlar biraz daha iç kesimler yada Karadeniz e kaçmak istiyor. Sanırım pahali turistik yerler olduğu için sakin, huzurlu ve ucuz bir yere gitmek istiyorlar.
Yok bende sahil olmasa dakika durmam zaten burda.sırf o yüzden durabiliyorum hatta. Denizi görmezsem nefes alamıyor gibi hissediyorum. Bir senedir burdan temel ihtiyaçlarım haricinde bir çöp almadım desem yeri. Pahalılık değil, bize hitap eden hiçbişey yok heryer çakmacı dolu. Tamamen turist odaklı dükkanların hepsi. En uyuzu aşırı kozmopolit her türlü insanı görmek mümkün. Apartmanda bir seneyi geçti oturuyorum daha hiç görmediğim tanımadığım insanlar var. Altı üstü 10 daire var bide. Velhasıl kelam istemeyin burayı hiç de matah değil gelen de kaçıyo zaten öyle nalet aksi bir yer. Yazdıkça coştum iyice soğudum valla

Game Over

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Yok bende sahil olmasa dakika durmam zaten burda.sırf o yüzden durabiliyorum hatta. Denizi görmezsem nefes alamıyor gibi hissediyorum. Bir senedir burdan temel ihtiyaçlarım haricinde bir çöp almadım desem yeri. Pahalılık değil, bize hitap eden hiçbişey yok heryer çakmacı dolu. Tamamen turist odaklı dükkanların hepsi. En uyuzu aşırı kozmopolit her türlü insanı görmek mümkün. Apartmanda bir seneyi geçti oturuyorum daha hiç görmediğim tanımadığım insanlar var. Altı üstü 10 daire var bide. Velhasıl kelam istemeyin burayı hiç de matah değil gelen de kaçıyo zaten öyle nalet aksi bir yer. Yazdıkça coştum iyice soğudum valla
Doğrudur hocam anlıyorum. Allah sabır ve kolaylik versin. Öyle yerler de yaşanılan zorluklar ı anlattığınız ı kadar olmasa da az çok tahmin ediliyor. Komşuluk ilişkileri , sarhoş Ayyaş tipler , ve uygunsuz yaşam tarzları. Bende zaten sahil i, denizin güzelliği ve kış sıcaklığı için tercih ederim yazdığım yerleri.

Kurdir

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Mersin Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hayalim İstanbul düz bir memurluktu. Şimdiki hayalim kurumumda murakıp:):)

Game Over

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hep şehirleri yazıyoruz memuriyet hayallerini de yazalım hangi memurluklar revaçta bilelim ona göre 2020 ye sıkı çalışalım :D yada hangilerin den uzak durulmalıdır :)